Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Från Rebeltec får du en portabel streaminghögtalare för dig på resande fot. Modellen använder Bluetooth så att du enkelt kopplar ihop din enhet.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Rebeltec SoundBox 420 är 681 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
I Rebeltec SoundBox 420 har Rebeltec skapat en bärbar högtalare. Den passar lika bra för utefesten som hemmamyset. Inget krångel med att leta efter någonstans att ladda högtalaren då högtalaren drivs av batterier. Du kopplar lätt in en källa som dator eller mobiltelefon via AUX-anslutningen. Med en kabel så slipper du krånglet som trådlösa överföringar kan ha.
Det är smidigt att kunna bära med sig musiken och ha den där man är. Rebeltec SoundBox 420 gör det enkelt för dig då den är lätt att ta med men det går även lika bra att spela musik på den hemma. Rebeltec SoundBox 420 har Bluetooth. Du ansluter den lätt till mobilen och får på så sätt tillgång till all musik du har på den. Ett enkelt sätt att kunna njuta av musik från hela världen var du än befinner dig.
För att sammanfatta så finns det många bra egenskaper hos Rebeltec SoundBox 420. Om du prisjämför Rebeltec SoundBox 420 på PriceRunner så ser du att den för närvarande kostar 681.00 kr. Högtalaren har ett bra snittbetyg på 5 av 5, och dess egenskaper gör den till ett bra köp.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Rebeltec SoundBox 420 |
| Märke | Rebeltec |
| Typ | Bluetooth-högtalare |
Typ | |
| Bärbar | Ja |
Specifikationer | |
| Färg | Svart |
Ljudegenskaper | |
| Frekvensomfång (min) | 21.0 Hz |
| Watt (RMS) | 30.0 W |
| Frekvensomfång (max) | 18000.0 Hz |
Funktioner | |
| Funktioner | Display |
| Fysiska knappar | Byt låt, Play & pause |
| Radio | FM |
| Multirum | Nej |
| Appstyrning | Nej |
| Smarthögtalare | Nej |
Anslutningar | |
| Minneskortsläsare | Micro SD |
| USB typ (ej strömförsörjning) | USB micro |
| Anslutningar | 3.5 mm Jack |
Trådlöst | |
|---|---|
| Bluetooth-version | 4.2 |
| Chromecast för musik | Nej |
| Bluetooth | Ja |
| AirPlay 2 | Nej |
| Wi-Fi | Nej |
| Spotify Connect | Nej |
| AirPlay | Nej |
Strömkälla | |
| Batteriteknologi | Li-ion |
| Kraftkälla | Batteri |
| Batteritid | 12.0 tim |
Mått | |
| Vikt | 2.0 kg |
| Höjd | 20.2 cm |
| Djup | 14.2 cm |
| Bredd | 42.0 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2019-02-26 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .