Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

En portabel streaminghögtalare är perfekt när du du vill ta med dig din favoritmusik vart du än går. Trådlös teknik som stöds är Bluetooth för enkel anslutning med andra enheter.
Prova flexibla betalningar med


Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på SOUNDBOKS 4 Black är 11 518 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 4 jämförda butiker.
SOUNDBOKS 4 är en portabel högtalare som gör det enkelt för dig att lyssna på det du vill, var du vill, oavsett om det är musik, podcasts eller ljudböcker. Med en bluetooth-högtalare är musiken aldrig långt borta och din smartphone blir en smidig fjärrkontroll.
Det är härligt att lyssna på musik och att kunna ta med sig musiken är suveränt. Det är därför SOUNDBOKS 4 är toppen. Att den sedan även fungerar lika bra att ha i hemmet är som grädden på moset. Med denna Bluetooth-högtalare kan du ansluta och streama musik från exempelvis din mobiltelefon eller platta. Du får tillgång till all musik och podcasts du har på telefonen.
Som du förstår så är SOUNDBOKS 4 en modell med många praktiska egenskaper. Det här är en av de allra mest populära högtalarna på PriceRunner för tillfället och SOUNDBOKS 4 kostar 11518.00 kr. Priset är högre än genomsnittet för kategorin, vilket i kombination med alla funktioner gör den här högtalaren till en premiumprodukt.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | SOUNDBOKS 4 Black |
| Märke | SOUNDBOKS |
| Typ | Bluetooth-högtalare |
Typ | |
| Bärbar | Ja |
Specifikationer | |
| Antal högtalare | 1 st |
| Färg | Svart |
| IP-klass | IPX6, IP65 |
| Tillverkarfärg | Black |
Ljudegenskaper | |
| Frekvensomfång (min) | 40.0 Hz |
| Watt (RMS) | 216.0 W |
| Frekvensomfång (max) | 20000.0 Hz |
Funktioner | |
| Funktioner | Vattentålig, True wireless stereo (TWS), Fjärrkontroll |
| Fysiska knappar | Volym |
| Multirum | Nej |
| Appstyrning | Ja |
| Smarthögtalare | Nej |
| Anpassade för höjdkanaler | Nej |
Anslutningar | |
| Utgångar | 3.5 mm Jack |
| Minneskortsläsare | Nej |
| Anslutningar | 3.5 mm Jack, XLR/6.3 mm Jack Combo |
Trådlöst | |
|---|---|
| Bluetooth-version | 5.0 |
| Chromecast för musik | Nej |
| NFC | Nej |
| Bluetooth | Ja |
| AirPlay 2 | Nej |
| Wi-Fi | Nej |
| Spotify Connect | Nej |
| AirPlay | Nej |
Strömkälla | |
| Typ av batteri | Inbyggt batteri |
| Batteriteknologi | LiFePO4 |
| Kraftkälla | Uppladdningsbart batteri |
| Batteritid | 40.0 tim |
Mått | |
| Vikt | 16.1 kg |
| Höjd | 65.0 cm |
| Djup | 33.0 cm |
| Bredd | 43.2 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2023-09-22 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .