Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Från Kreafunk kommer en streaminghögtalare som är, beroende på behov, kanske rätt för dig. Modellen använder Bluetooth så att du enkelt kopplar ihop din enhet.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Kreafunk Ago Mini är 300 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 5 jämförda butiker.
Från Kreafunk kommer Kreafunk aGO Mini. En trådlös högtalare som låter dig njuta av podcasts, musik eller ljudböcker på altanen, resan eller hemma. Vare sig det är podcasts eller musik du vill lyssna på så ansluter du högtalaren lätt med bluetooth och har mobilen som fjärrkontroll. Kreafunk aGO Mini är en batteridriven högtalare. Du behöver inte leta efter någonstans att ladda den eller att riskera att musiken tar slut. Du behöver bara ha med ett par extra batterier för att att ge högtalaren ny kraft.
I modellen Kreafunk aGO Mini så har du en portabel högtalare som du enkelt kan ta med när du är på resande fot. Du kan enkelt installera den i ett rum när du kommit fram till din destination. Detta är en streaming högtalare som du enkelt kan använda. Koppla bara en källa för podcasts eller musik och lyssna. Den kommer i flera färger så välj din favorit.
Sammantaget är Kreafunk aGO Mini en modell med bra egenskaper. Det här är en topprankad högtalare sett till popularitet på PriceRunner för tillfället och Kreafunk aGO Mini kostar 299.95 kr. Priset är under genomsnittet för kategorin, vilket gör den här streaminghögtalaren till ett bra köp. Om denna högtalare har de funktioner du behöver så blir det ett bra köp.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Kreafunk Ago Mini |
| Märke | Kreafunk |
| Typ | Bluetooth-högtalare |
Typ | |
| Bärbar | Ja |
Specifikationer | |
| Antal högtalare | 1 st |
| Färg | Blå, Grön, Brun, Svart, Rosa |
| IP-klass | IPX3 |
Ljudegenskaper | |
| Watt (RMS) | 3.0 W |
Funktioner | |
| Funktioner | Vattentålig, True wireless stereo (TWS) |
| Multirum | Nej |
| Appstyrning | Nej |
| Anpassade för höjdkanaler | Nej |
Strömkälla | |
| Batteriteknologi | Lithium |
| Kraftkälla | Batteri |
| Batteritid | 12.0 tim |
Trådlöst | |
|---|---|
| Bluetooth-version | 5.0 |
| Chromecast för musik | Nej |
| NFC | Nej |
| Bluetooth | Ja |
| Trådlös räckvidd | 10.0 m |
| AirPlay 2 | Nej |
| Wi-Fi | Nej |
| Spotify Connect | Nej |
| AirPlay | Nej |
Mått | |
| Vikt | 0.07 kg |
| Höjd | 3.3 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-08-03 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .