Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Denna modell från Denver kan du ta med på semestern. Den trådlösa kommunikationen går via Bluetooth för enkel anslutning med andra enheter.
Prova flexibla betalningar med
Annons
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Denver BTV-230 är 477 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 16 jämförda butiker.
Denver BTV-230 är en trådlös högtalare som gör det enkelt för dig att lyssna på det du vill, var du vill, oavsett om det är podcasts, musik eller ljudböcker. Den externa källan ansluts med en kabel tack vare AUX-ingången. Slipp krånglet med trådlösa format.
Det är smidigt att kunna bära med sig musiken och ha den där man är. Denver BTV-230 gör det enkelt för dig då den är lätt att ta med men det går även lika bra att spela musik på den hemma. Högtalaren har en AUX-anslutning för anslutning av externa källor. Varför inte till TV:n?
Som du förstår så är Denver BTV-230 en högtalare med många praktiska specifikationer. Om du prisjämför Denver BTV-230 på PriceRunner så ser du att den för närvarande kostar 477.00 kr. Priset är lägre än genomsnittet för kategorin, vilket gör den här högtalaren till ett bra köp. Om denna högtalare har de funktioner du behöver så blir det ett bra köp.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Denver BTV-230 |
| Märke | Denver |
| Typ | Bluetooth-högtalare |
Typ | |
| Bärbar | Ja |
Specifikationer | |
| Antal högtalare | 1 st |
| Färg | Svart |
Ljudegenskaper | |
| Watt (RMS) | 10.0 W |
| Watt (max peak) | 100.0 W |
Funktioner | |
| Funktioner | Display |
| Fysiska knappar | Byt låt, Volym, Play & pause |
| Multirum | Nej |
| Appstyrning | Nej |
| Smarthögtalare | Nej |
| Anpassade för höjdkanaler | Nej |
Anslutningar | |
| Minneskortsläsare | Micro SD |
| Anslutningar | 3.5 mm Jack, 6.3 mm Jack |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-07-27 |
Trådlöst | |
|---|---|
| Bluetooth-version | 5.0 |
| Chromecast för musik | Nej |
| NFC | Nej |
| Bluetooth | Ja |
| AirPlay 2 | Nej |
| Wi-Fi | Nej |
| Spotify Connect | Nej |
| AirPlay | Nej |
Strömkälla | |
| Kraftkälla | Uppladdningsbart batteri |
| Batteritid | 7.0 tim |
Mått | |
| Vikt | 1.8 kg |
| Höjd | 34.0 cm |
| Djup | 14.0 cm |
| Bredd | 15.0 cm |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .