Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Den här streaminghögtalaren kan vara ett perfekt val för dig. Med Bluetooth så att du enkelt kopplar ihop din enhet.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Img Stage Line ENANO-1 är 349 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Från Img Stage Line kommer Img Stage Line ENANO-1. En portabel högtalare som låter dig njuta av musik på altanen, resan eller hemma. Tack vare att den kan anslutas till bluetooth så kan du styra musiken med mobiltelefonen. Ett supersmidigt sätt att få tillgång till mycket musik.
I modellen Img Stage Line ENANO-1 så har du en portabel musikspelare som du enkelt kan ta med när du är på resande fot. Du kan enkelt installera den i ett rum när du kommit fram till din destination. Det har aldrig varit enklare att få tillgång till massor av musik eller podcasts. Anslut denna Bluetooth-högtalare till din mobiltelefon eller platta och börja streama.
Ovan nämnda egenskaper är bara några av fördelarna med Img Stage Line ENANO-1. Om du prisjämför Img Stage Line ENANO-1 på PriceRunner så ser du att den för närvarande kostar 349.00 kr. Priset är under genomsnittet för kategorin, vilket gör den här streaminghögtalaren till ett bra köp. Om denna högtalare har de funktioner du behöver så blir det ett bra köp.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Img Stage Line ENANO-1 |
| Märke | Img Stage Line |
| Typ | Bluetooth-högtalare |
Typ | |
| Bärbar | Ja |
Specifikationer | |
| Färg | Svart |
| IP-klass | IPX7 |
Funktioner | |
| Fysiska knappar | Volym, Play & pause |
| Radio | FM |
| Multirum | Nej |
| Appstyrning | Nej |
| Smarthögtalare | Nej |
| Anpassade för höjdkanaler | Nej |
Anslutningar | |
| Minneskortsläsare | Ja |
| Minneskortsläsare | SD (Secure Digital) |
| Anslutningar | 3.5 mm Jack |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-02-15 |
Trådlöst | |
|---|---|
| Bluetooth-version | 5.0 |
| Chromecast för musik | Nej |
| Bluetooth | Ja |
| AirPlay 2 | Nej |
| Wi-Fi | Nej |
| Spotify Connect | Nej |
| AirPlay | Nej |
Strömkälla | |
| Batteriteknologi | Lithium |
| Kraftkälla | Batteri |
Mått | |
| Vikt | 0.35 kg |
| Höjd | 6.4 cm |
| Djup | 7.2 cm |
| Bredd | 13.5 cm |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .