Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Från HP kommer en streaminghögtalare som kan tas med vart än du vill spela din musik. Trådlös teknik som stöds är Bluetooth för enkel anslutning med andra enheter.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på HP Speaker 360 är 298 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 7 jämförda butiker.
HP Speaker 360 är en trådlös högtalare som gör det enkelt för dig att lyssna på det du vill, var du vill, oavsett om det är musik, ljudböcker eller podcasts. Med det laddningsbara batteriet så är det bara en laddning innan musiken kan höras. Du kopplar lätt in en källa som dator eller mobiltelefon via AUX-ingången. Med en kabel så slipper du krånglet som trådlösa överföringar kan ha.
Det är smidigt att kunna bära med sig musiken och ha den där man är. HP Speaker 360 gör det enkelt för dig då den är lätt att ta med men det går även lika bra att spela musik på den hemma. Det går att ansluta externa källor via AUX-ingången. Varför inte till teven. Du kan ansluta ett par hörlurar. Det kan vara bra när man vill fortsätta lyssna på musik men inte störa andra.
Sammantaget är HP Speaker 360 en modell med bra egenskaper. Det här är en topprankad streaminghögtalare sett till popularitet på PriceRunner för tillfället och HP Speaker 360 kostar 298.00 kr. Priset är under genomsnittet för kategorin, vilket gör den här högtalaren till ett bra köp. Om denna högtalare har de funktioner du behöver så blir det ett bra köp.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | HP Speaker 360 |
| Märke | HP |
| Typ | Bluetooth-högtalare |
Typ | |
| Bärbar | Ja |
Specifikationer | |
| Antal högtalare | 1 st |
| Färg | Svart |
| IP-klass | IP54 |
Funktioner | |
| Funktioner | Vattentålig, Inbyggd mikrofon |
| Fysiska knappar | Volym, Play & pause |
| Multirum | Nej |
| Appstyrning | Nej |
| Smarthögtalare | Nej |
| Anpassade för höjdkanaler | Nej |
Anslutningar | |
| USB typ (ej strömförsörjning) | USB C |
| Anslutningar | 3.5 mm Jack |
Strömkälla | |
| Kraftkälla | Batteri |
Trådlöst | |
|---|---|
| Bluetooth-version | 5.0 |
| Chromecast för musik | Nej |
| NFC | Nej |
| Bluetooth | Ja |
| AirPlay 2 | Nej |
| Wi-Fi | Nej |
| Spotify Connect | Nej |
| AirPlay | Nej |
Mått | |
| Vikt | 0.2 kg |
| Höjd | 7.0 cm |
| Djup | 8.4 cm |
| Bredd | 8.4 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2021-07-06 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .