Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Denna streaminghögtalare är en portabel högtalare för bästa flexibilitet. Den trådlösa kommunikationen går via Bluetooth så att du enkelt kopplar ihop din enhet.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Lamax Storm1 är 1 190 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Från Lamax kommer Lamax Storm1. En trådlös högtalare som låter dig njuta av musik, ljudböcker eller podcasts på resan eller altanen. Vare sig det är musik eller podcasts så ansluter du högtalaren lätt med bluetooth och har mobilen som fjärrkontroll.
I modellen Lamax Storm1 så har du en bärbar streaming-högtalare som du enkelt kan ta med när du är på resande fot. Du kan enkelt installera den i ett rum när du kommit fram till din destination. Du ansluter högtalaren och telefonen enkelt med varandra tack vare NFC funktionen. Bara håll enheterna nära varandra och det är klart.
Sammantaget är Lamax Storm1 en modell med bra egenskaper. Just nu kostar Lamax Storm1 1190.00 kr här på PriceRunner. Priset är under genomsnittet för kategorin, vilket gör den här högtalaren till ett bra köp. Om denna högtalare har de funktioner du behöver så blir det ett bra köp.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Lamax Storm1 |
| Märke | Lamax |
| Typ | Bluetooth-högtalare |
Typ | |
| Bärbar | Ja |
Specifikationer | |
| Färg | Svart, Turkos |
| IP-klass | IP67 |
Ljudegenskaper | |
| Frekvensomfång (min) | 80.0 Hz |
| Watt (RMS) | 40.0 W |
| Frekvensomfång (max) | 18000.0 Hz |
Funktioner | |
| Funktioner | Vattentålig, True wireless stereo (TWS) |
| Fysiska knappar | Volym, Play & pause |
| Multirum | Nej |
| Appstyrning | Nej |
| Smarthögtalare | Nej |
| Anpassade för höjdkanaler | Nej |
Anslutningar | |
| Minneskortsläsare | Micro SD |
| USB typ (ej strömförsörjning) | USB C |
| Anslutningar | 3.5 mm Jack |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2021-05-11 |
Trådlöst | |
|---|---|
| Bluetooth-version | 5.0 |
| Chromecast för musik | Nej |
| NFC | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| AirPlay 2 | Nej |
| Wi-Fi | Nej |
| Spotify Connect | Nej |
| AirPlay | Nej |
Strömkälla | |
| Batteriteknologi | Li-ion |
| Kraftkälla | Batteri |
| Batteritid | 15.0 tim |
Mått | |
| Vikt | 0.8 kg |
| Höjd | 8.0 cm |
| Djup | 6.4 cm |
| Bredd | 20.4 cm |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .