Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

För dig som vill kunna ge röstkommandon kommer denna röststyrda streaminghögtalare. Produkten har förprogrammerat stöd för Apple's Airplay för enkel uppspelning.
Prova flexibla betalningar med
Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Sonos Roam Shadow Black är 2 190 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
I Sonos Roam har Sonos skapat en röststyrd högtalare som lika gärna spelar musik som svarar på dina frågor. Med en bluetooth-högtalare är musiken aldrig långt borta och din smartphone blir en smidig fjärrkontroll. Sonos Roam är en batteridriven högtalare. Du behöver inte leta efter någonstans att ladda den eller att riskera att musiken tar slut. Du behöver bara ha med ett par extra batterier för att att ge högtalaren ny kraft.
En bärbar och smart högtalare. Bara fråga efter väderlek eller be högtalaren spela upp din favoritmusik. Med denna Bluetooth-högtalare kan du ansluta och streama musik från exempelvis din mobiltelefon eller platta. Du får tillgång till all musik du har på telefonen.
Som du förstår så är Sonos Roam en högtalare med många praktiska specifikationer. Sonos Roam kostar 2190.00 kr här på PriceRunner. Den har ett bra snittbetyg på 4.1 av 5, och dess egenskaper gör den till ett bra köp.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Sonos Roam Shadow Black |
| Märke | Sonos |
| Typ | Bluetooth-högtalare |
Typ | |
| Bärbar | Ja |
Specifikationer | |
| Antal högtalare | 1 st |
| Färg | Svart |
| IP-klass | IP67 |
| Tillverkarfärg | Shadow Black |
Funktioner | |
| Funktioner | Vattentålig, Inbyggd mikrofon |
| Fysiska knappar | Byt låt, Volym, Play & pause |
| Multirum | Ja |
| Appstyrning | Ja |
| Röstassistent | Amazon Alexa, Google Assistant |
| Smarthögtalare | Ja |
| Anpassade för höjdkanaler | Nej |
Anslutningar | |
| Minneskortsläsare | Nej |
Strömkälla | |
| Typ av batteri | Inbyggt batteri |
| Kraftkälla | Uppladdningsbart batteri |
| Batteritid | 10.0 tim |
Trådlöst | |
|---|---|
| Bluetooth-version | 5.0 |
| Chromecast för musik | Nej |
| NFC | Nej |
| Bluetooth | Ja |
| AirPlay 2 | Ja |
| Wi-Fi | Ja |
| Stödda appar | Sonos |
| Spotify Connect | Nej |
| AirPlay | Nej |
| Wi-Fi dual band | 2.4 GHz, 5.0 GHz |
Mått | |
| Vikt | 0.42 kg |
| Höjd | 16.8 cm |
| Djup | 6.2 cm |
| Bredd | 5.9 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2021-03-10 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .