Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

1.5 L, Kylhållningsfunktion, Avtagbar skål, Inbyggd kompressor, Timer, Display
Prova flexibla betalningar med
Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Lägsta pris på Cuisinart ICE100E är 2 536 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 3 jämförda butiker.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Cuisinart ICE100E |
| Märke | Cuisinart |
Specifikationer | |
| Egenskaper | Timer, Inbyggd kompressor, Avtagbar skål, Display, Kylhållningsfunktion |
| Kapacitet (max) | 1.5 L |
| Färg | Silver |
| Tillredningstid | 40 min |
Strömkälla | |
| Effekt | 150 W |
Mått | |
|---|---|
| Djup | 300.0 mm |
| Bredd | 420.0 mm |
| Vikt | 10.5 kg |
| Höjd | 240.0 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-10-17 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .