Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Den här skärmen har en responstid på 10+ ms och en IPS/PLS-panel. För att enkelt kunna montera den på vägg använder du VESA-fäste.
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på HP Mini-in-One 24 är 8 750 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 2 jämförda butiker.
Den här modellen från HP ger dig en skärmstorlek på 24 tum och en IPS/PLS-panel. Uppdateringsfrekvensen för skärmen ligger på 60 Hz och responstiden för den här modellen är 10+ ms. Ska du väggmontera din skärm så är det tacksamt att den har standardiserade VESA-fästen.
Beroende på användningsområde bör skärmen ha en viss prestanda när det kommer till responstid och uppdateringsfrekvens. Modellen har en responstid på 10+ ms. Den här modellen har en uppdateringsfrekvens på 60 Hz. De flesta skärmar som ska kopplas mot en dator är kapabla till 60 Hz.
Den här modellens skärmstorlek ligger på 23.8 tum och är en ganska vanlig storlek. Panelen är av typen IPS/PLS, i de skärmar som finns på marknaden idag så är den här paneltypen inte så vanligt förekommande. Modellen har bildförhållandet 16:9 (Wide).
Ovan nämnda egenskaper är bara några av fördelarna med HP Mini-in-One 24. Just nu är det lägsta priset på den här produkten på PriceRunner 8750.00 kr, men jämför gärna priset mellan olika återförsäljare för att hitta bästa dealen för dig. Om vi jämför priset för den här modellen mot resten av kategorin så är det under genomsittet, vilket gör HP Mini-in-One 24 till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | HP Mini-in-One 24 |
| Märke | HP |
Specifikationer | |
| Paneltyp | IPS/PLS |
| Ytbehandling | Matt |
| Kontrast | 1000 2 |
| Horisontell betraktningsvinkel | 178.0 ° |
| Typ | Standard |
| Färg | Svart, Silver |
| Högtalare | Ja |
| Skärmstorlek | 23.8 " |
| Vertikal betraktningsvinkel | 178.0 ° |
| Responstid | 10+ ms |
| Justerbar höjd | Nej |
| Pixelstorlek | 0.2745 mm |
| Responstid (exakt värde) | 14.0 ms |
| Upplösning | 1920x1080 (Full HD) |
| Uppdateringsfrekvens | 60 Hz |
| Ljusstyrka (nits) | 250.0 cd/m2 |
Bild | |
| HDR | Nej |
| Bildförhållande | 16:9 |
Funktioner | |
| Tiltbar | Ja |
| Vridbar | Ja |
Skärm | |
| Pekskärm | Nej |
Design | |
| Pivot 90° | Nej |
| Böjd skärm | Nej |
Strömförsörjning | |
| Strömförbrukning (standby) | 0.5 W |
| Strömförbrukning (i drift) | 50 W |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2020-03-26 |
Anslutningar | |
|---|---|
| Hörlursutgång | Ja |
| USB | Ja |
| Antal USB (totalt) | 6 st |
| Ethernet | Nej |
| DisplayPort-typ | Standard, Mini |
| DVI antal | Nej |
| VGA antal | Nej, 1 |
| Thunderbolt | Nej |
| VGA | Ja, Nej |
| USB-typ | USB-A |
| HDMI | Nej, Ja |
| HDMI-portar | 1 |
| DVI | Nej |
| DisplayPort | Ja |
| 3,5mm In (AUX) | Nej |
| Minneskortsläsare | Nej |
Hållbarhetsinformation | |
| EPEAT-klassificering | Nej |
| TCO-märkning | Nej |
Kompatibilitet | |
| VESA-fäste | Ja |
| VESA-mått | 100x100 mm |
Mått | |
| Bredd | 54.0 cm |
| Djup med stativ | 24.2 cm |
| Höjd med stativ | 50.4 cm |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .