Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater
Lägsta pris på Jata PH-722 är 151 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Jata PH-722 |
| Märke | Jata |
Strömkälla | |
| Inkluderat batteri | Ja |
| Typ av batteri | CR2032 |
Mått | |
| Diameter | 18.0 cm |
| Vikt (max) | 5.0 kg |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2018-06-07 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Noggrannhet | 1.0 g |
| Material | Glas |
| Egenskaper | Överbelastningsindikator, Automatisk avstängning, Tarering, Batteriindikator |
| Övriga mätenheter | Pound (lb), Gram (g), Milliliter (ml) |
| Avtagbar vägskål | Nej |
| Färg | Multifärgad, Vit, Grön, Transparent, Orange, Röd |
| Typ av köksvåg | Digital köksvåg |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .