Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | MILL OIL1500WIFI3 |
| Märke | MILL |
| Typ | Konvektorelement |
Funktioner | |
| Vattentålig | Nej |
Trådlöst | |
| Wi-Fi | Ja |
Strömkälla | |
| Spänning | 230.0 V |
Mått | |
| Vikt | 9.9 kg |
| Bredd | 34.4 cm |
| Höjd | 65.6 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-09-20 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Temperatur (min) | 20.0 °C |
| Portabel | Ja |
| Effekt | 1500.0 W |
| Frostvakt | Nej |
| Rekommenderad rumstorlek | 4.83 m² |
| Barnsäker | Nej |
| Färg | Vit |
| Temperatur (max) | 52.0 °C |