Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Samsung OM75D-W är 154 878 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Med så många olika TV-modeller på marknaden kan det vara svårt för dig att hitta rätt. För att förenkla processen är det viktigt att du lär dig om de funktioner och tekniker som finns tillgängliga, så att du kan fatta ett informerat beslut om vilken TV som bäst uppfyller dina behov.
3D har tidigare varit någonting som har funnits tillgängligt på vissa specialutrustade biografer. Med en TV som denna kan 3D-filmen ta steget in i ditt vardagsrum, så klart under förutsättningen att du även skaffar glasögon och en Blu-ray-spelare som klarar av att spela 3D.
Det finns en USB-ingång på den här TV:n, vilket gör det busenkelt för dig att, till exempel, ansluta ett USB-minne om du vill visa ett bildspel.
Som du förstår så är Samsung OM75D-W en TV med många praktiska specifikationer. I kategorin TV-apparater är det här för närvarande en topprankad TV på PriceRunner och för tillfället är det lägsta priset 154877.50 kr. Priset är över genomsnittet för kategorin, vilket i kombination med alla funktioner gör den här TV-apparaten till en premiumprodukt.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Samsung OM75D-W |
| Märke | Samsung |
Specifikationer | |
| Skärmstorlek | 75.0 " |
| Lanseringsår | 2015 |
| Operativsystem | Tizen |
| Färg | Svart |
| Ljusstyrka (nits) | 2500.0 cd/m2 |
Bild | |
| ALLM | Nej |
| Bildförhållande | 16:9 |
| HFR | Nej |
| WCG | Ja, Nej |
| Bildförbättringsteknik | Nej, Ja |
| Local dimming | Nej |
| Bildfiler som stöds | JPEG/JPG, PNG |
| HDR | Nej |
| 3D | Nej, Ja |
| Skärmteknik | LED |
| HDR-typ | HDR10+ |
| Videofiler som stöds | MPEG2, WMV9 HD (VC-1), AVC/H.264, MPEG1 |
| VRR | Nej |
Funktioner | |
| Röststyrning | Nej |
| ARC | Nej |
| Funktioner | Bild-i-Bild (PiP), För offentliga miljöer |
| Smart TV | Ja |
| Ambilight | Nej |
Skärm | |
| Skärmupplösning | 1920x1080 (Full HD) |
Anslutningar | |
|---|---|
| Antal USB-A | 1 st |
| MHL | Nej |
| Anslutningar | 3.5 mm Jack, DVI, Komponent, RJ45 (LAN), VGA, USB-A, HDMI, DisplayPort, Komposit |
| CEC | Nej, Ja |
| HDCP version | 1.4 |
| Antal HDMI | 2 st |
Design | |
| Skärmform | Platt |
Tuner | |
| TV-mottagare | Digital, Analog |
| CI/CA | CI+ |
| Digital TV-mottagare | DVB-T2, DVB-C |
| CI+ version | 1.4 |
Elkonsumtion | |
| Energiförbrukning (standby) | 0.5 W |
| Energiförbrukning (drift) | 542.0 W |
Trådlöst | |
| Wi-Fi | Ja |
Ljud | |
| Högtalareffekt (total) | 20 W |
| Högtalartyp | Stereo |
Kompatibilitet | |
| VESA-fäste | Ja |
| VESA-mått | 400x400 mm |
Mått | |
| Vikt (utan stativ) | 48.0 kg |
| Höjd (utan stativ) | 95.4 cm |
| Bredd | 167.6 cm |
| Djup (utan stativ) | 12.5 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2019-02-05 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .