Placering
1513
i
TV
Buyersclub
1.0(1 betyg)
KöpgarantiKöpgaranti
Philips 43PUS8079 43" LED-bakgrundsbelyst LCD-TV - 4K
Fri frakt, Imorgon
Annons
Att låna kostar pengar!
Relaterade produkter
Vi har plockat fram ett urval av produkter som kanske skulle intressera dig.
Recensioner
Om produkten
  • Operativsystem: Titan
  • Modellår: 2024
  • 4K-upplösning
  • 8.7 cm tjock
  • Bildförhållande: 16:9
Jämför:
Specifikationer
Produkt
ModellnamnPhilips 43PUS8079
MärkePhilips
Specifikationer
43.0 "
Lanseringsår2024
OperativsystemTitan OS
Energiklass HDRG
FärgSvart
F
Uppdateringsfrekvens60 Hz
Bild
Ja
Ja
Bildförhållande16:9
BildförbättringsteknikJa
Bildfiler som stödsJPEG/JPG, BMP, GIF, PNG
HDRJa
3DNej
LED
HDR-typHLG, HDR10, HDR10+
Videofiler som stödsHEVC/H.265, MPEG2, AVI, MPEG4, VP9, AVC/H.264, MPEG1
Nej
Funktioner
ARC, eARC
FunktionerAmbilight, HbbTV Support
Skärm
3840x2160 (4K Ultra HD)
Design
SkärmformPlatt
Elkonsumtion
Energiförbrukning (standby)0.5 W
50.0 W
Tuner
TV-mottagareDigital, Analog
CI+
DVB-T2, DVB-C, DVB-S2, DVB-S, DVB-T
Anslutningar
Antal USB-A2 st
Nej
USB versionUSB 2.0
Anslutningar3.5 mm Jack, RJ45 (LAN), USB-A, Koaxial S/PDIF, Optisk S/PDIF, HDMI
HDMI-version2.0a
2.3
Antal HDMI3 st
Trådlöst
BluetoothJa
Trådlöst & StreamingMiracast, DLNA
Google Home, Amazon Alexa
Wi-FiJa
Wi-Fi standardWi-Fi 4 (802.11n)
Ljud
SurroundljudformatDolby Atmos, DTS:X, Dolby Digital
Högtalareffekt (total)20 W
HögtalartypStereo
LjudfilformatMP3, AAC, FLAC, WAV
Kompatibilitet
VESA-mått200x100 mm