Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater
Lägsta pris på Chiq L40G7B är 6 052 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Chiq L40G7B |
| Märke | Chiq |
Specifikationer | |
| Skärmstorlek | 40.0 " |
| Lanseringsår | 2023 |
| Operativsystem | Google TV |
| Energiklass HDR | F |
| Färg | Svart |
| Energiklass | F |
| Ljusstyrka (nits) | 220.0 cd/m2 |
| Uppdateringsfrekvens | 60 Hz |
Bild | |
| Bakbelyst LED | Ja |
| HDR | Ja |
| 3D | Nej |
| Skärmteknik | LCD |
| HDR-typ | HDR10 |
Funktioner | |
| Röststyrning | Ja |
| Funktioner | HbbTV Support |
| Röstassistent | Google Assistant |
| Smart TV | Ja |
Skärm | |
| Skärmupplösning | 1920x1080 (Full HD) |
Design | |
| Skärmform | Platt |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2023-08-07 |
Anslutningar | |
|---|---|
| Antal USB-A | 1 st |
| USB version | USB 2.0 |
| Anslutningar | 3.5 mm Jack, RJ45 (LAN), USB-A, Optisk S/PDIF, HDMI |
| HDMI-version | 1.4 |
| Antal HDMI | 2 st |
Trådlöst | |
| Bluetooth | Ja |
| Trådlöst & Streaming | Miracast, Chromecast, AirPlay |
| Wi-Fi | Ja |
Ljud | |
| Surroundljudformat | Dolby Digital |
| Högtalareffekt (total) | 16 W |
| Högtalartyp | Stereo |
Tuner | |
| CI/CA | CI+ |
| Digital TV-mottagare | DVB-T2, DVB-C, DVB-S2, DVB-S, DVB-T |
Kompatibilitet | |
| VESA-fäste | Ja |
| VESA-mått | 200x200 mm |
Mått | |
| Höjd (med stativ) | 56.0 cm |
| Djup (med stativ) | 18.0 cm |
| Bredd | 89.8 cm |
| Vikt (med stativ) | 5.8 kg |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .