Samsung QE65QN95B
Samsung QE65QN95B
Jämför
65" Neo QLED, 3840x2160 (4K Ultra HD), Smart TV
Placering
1545
i
TV
Icon / Area Graph
Det är köpläge! Priserna är på en historiskt låg nivå.
Prova flexibla betalningar medKlarna
mfive
2.0(25 betyg)
Samsung Neo QLED QE65QN95B 65" 4K Ultra HD (3840x2160) Smart TV
Annons
Att låna kostar pengar!
Relaterade produkter
Vi har plockat fram ett urval av produkter som kanske skulle intressera dig.
Recensioner
Om produkten
Jämför:
Specifikationer
Produkt
ModellnamnSamsung QE65QN95B
MärkeSamsung
Specifikationer
65.0 "
Lanseringsår2022
OperativsystemTizen
FärgSilver, Svart
Uppdateringsfrekvens100 Hz
Bild
Ja
Ja
Bildförhållande16:9
Nej
BildförbättringsteknikJa
Nej
HDRJa
3DNej
Neo QLED
HDR-typHLG, HDR10+
Funktioner
RöststyrningJa
eARC
FunktionerBild-i-Bild (PiP), Time-shift, Inspelningsfunktion via USB (PVR), HbbTV Support
RöstassistentAmazon Alexa, Samsung Bixby, Google Assistant
Skärm
3840x2160 (4K Ultra HD)
Design
SkärmformPlatt
Elkonsumtion
Energiförbrukning (standby)0.5 W
122.0 W
Kompatibilitet
VESA-mått400x300 mm
Anslutningar
Antal USB-A3 st
USB versionUSB 2.0
AnslutningarRJ45 (LAN), USB-C, USB-A, Optisk S/PDIF, HDMI
Antal USB-C1 st
Antal HDMI4 st
Trådlöst
BluetoothJa
Trådlöst & StreamingMiracast
Samsung SmartThings , Amazon Alexa, Google Assistant
Wi-FiJa
Wi-Fi standardWi-Fi 5 (802.11ac)
Tuner
TV-mottagareDubbla mottagare, Digital, Analog
CI+
DVB-T2, DVB-C, DVB-S2
CI+ version1.4
Ljud
SurroundljudformatDolby Atmos, Dolby Digital Plus
Högtalareffekt (total)70 W