Philips 32HFL3014
Philips 32HFL3014
Jämför
Placering
746
i
TV
ANNONS
Från Compumail
Philips 32HFL3014 32" 720p Sort --> I externt lager, forväntat leveransdatum hos dig 19-05-2026
Proshop.se
4.5(573 betyg)
KöpgarantiKöpgaranti
Philips 32HFL3014 32" LED TV
Lägst pris
·Fri frakt, 11-12 dagar
Annons
Att låna kostar pengar!
Relaterade produkter
Vi har plockat fram ett urval av produkter som kanske skulle intressera dig.
Om produkten
  • Stereohögtalare
  • Två HDMI-portar
  • Paneltyp: LED
  • Bildförhållande: 16:9
  • En USB-port
Jämför:
Specifikationer
Produkt
ModellnamnPhilips 32HFL3014
MärkePhilips
Specifikationer
32.0 "
FärgSvart
Ljusstyrka (nits)252.0 cd/m2
Uppdateringsfrekvens60 Hz
Bild
Nej
Nej
Bildförhållande16:9
BildförbättringsteknikNej
Bildfiler som stödsJPEG/JPG, BMP, GIF, PNG
HDRNej
3DNej
LED
Funktioner
RöststyrningNej
ARC
FunktionerHbbTV Support
Ja
Skärm
1920x1080 (Full HD)
Design
SkärmformPlatt
Elkonsumtion
Energiförbrukning (standby)0.3 W
Kompatibilitet
Ja
VESA-mått75x75 mm, 100x100 mm
Anslutningar
Antal USB-A1 st
USB versionUSB 2.0
Anslutningar3.5 mm Jack, Komponent, RJ45 (LAN), VGA, USB-A, Optisk S/PDIF, HDMI
Antal HDMI2 st
Ljud
SurroundljudformatDolby Digital
Högtalareffekt (total)16 W