Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

En fördel med en traditionell golvdammsugare är att de oftast har högre sugeffekt än andra modeller. Du slipper tänka på att köpa dammsugarpåsar eftersom dammet samlas direkt i en
Prova flexibla betalningar med
Liljekvists
Kärcher Dammsugare T 15/1 Hepa
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Kärcher T 15/1 Hepa är 6 342 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 2 jämförda butiker.
Kärcher Kärcher T 15/1 Hepa är det perfekta hjälpmedlet för att hålla ditt hem rent och fint. Istället för att du behöver slösa på engångspåsar samlar den upp dammet direkt i en behållare. Det är både mer miljövänligt och ekonomiskt!
Den traditionella golvdammsugaren är nästintill ett måste i varje hem. Kapaciteten hos den här typen av modell är ofta bättre än hos andra modeller.
Vad gäller på längden på sladden till den här dammsugaren så ligger den på mycket generösa 15 meter, vilket ger dig gott om svängrum. Istället för dammsugarpåsar samlas allt smuts och damm istället i en behållare som du enkelt tar loss och tömmer i soporna vid behov.
Inget hem är komplett utan en dammsugare och den här modellen kan vara perfekt för dig! Du kan prisjämföra den här dammsugaren här på PriceRunner och just nu är det lägsta priset 6342.00 kr. Den har ett lägre pris än genomsnittet för dammsugare, ett bra val för dig som är ute efter en prisvärd dammsugare
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Kärcher T 15/1 Hepa |
| Märke | Kärcher |
| Typ | Golvdammsugare |
Specifikationer | |
| Påsvolym | 15.0 L |
| Filter | HEPA filter |
| Våt- & Torrdammsugare | Ja |
| Egenskaper | Teleskoprör |
| Dammbehållare | Vattentank, Påse |
| Färg | Svart, Grå |
| Ljudnivå | 76 dB |
Prestanda | |
| Uppsugningskraft (kPA) | 24.0 kPa |
| Motoreffekt | 800 W |
Strömkälla | |
|---|---|
| Kraftkälla | Elnät |
| Spänning | 240.0 V |
Mått | |
| Djup | 435.0 mm |
| Höjd | 400.0 mm |
| Bredd | 315.0 mm |
| Vikt | 8.0 kg |
| Sladdlängd | 15.0 m |
| Slanglängd | 3.0 m |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2017-08-23 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .