Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Denna handhållna dammsugare är perfekt för brödsmulorna på köksbordet! Du slipper tänka på att köpa dammsugarpåsar eftersom dammet samlas direkt i en behållare som du enkelt tömmer
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Einhell TE-VC 18 Li Solo är 459 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 7 jämförda butiker.
Går du i tankarna för att köpa en handdammsugare? Då kan den här modellen från Einhell vara ett bra val. Istället för att du behöver slösa på engångspåsar samlar den upp dammet direkt i en behållare. Det är både mer miljövänligt och ekonomiskt!
Med en handdammsugare slipper du ta fram den stora dammsugaren vid mindre incidenter. Dammsug enkelt upp brödsmulor från soffan med Einhell Einhell Li Solo TE-VC 18.
Dammet och smutsen samlas i en behållare istället för i en klassisk dammsugarepåse. Det gör att du slipper köpa engångspåsar och istället kan du bara tömma behållaren vid behov.
Utbudet av dammsugare är stort så läs på ordentligt för att se vilken modell som matchar dina behov bäst. Om du prisjämför den här produkten på PriceRunner så ser du att den för tillfället har ett lägsta pris på 459.00 kr. Den har ett högt snittbetyg på 4.10 av 5 vilket gör den till ett riktigt prisvärt köp.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Einhell TE-VC 18 Li Solo |
| Märke | Einhell |
| Typ | Handdammsugare |
Specifikationer | |
| Påsvolym | 0.54 L |
| Egenskaper | Batteridriven, Uppladdningsbar, Teleskoprör, Löstagbar handenhet |
| Dammbehållare | Påslös |
| Färg | Röd |
| Ljudnivå | 80 dB |
Prestanda | |
| Uppsugningskraft (kPA) | 4.2 kPa |
| Motoreffekt | 504 W |
Strömkälla | |
|---|---|
| Batteriteknologi | Lithium |
| Kraftkälla | Uppladdningsbart batteri |
| Laddningsbart batteri | Ja |
Mått | |
| Djup | 477.0 mm |
| Höjd | 190.0 mm |
| Bredd | 135.0 mm |
| Vikt | 0.85 kg |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2016-10-17 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .