Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Den här modellen är sladdlös, så du får maximal flexibilitet. Dammsugaren har en behållare där dammet samlas så du behöver inte köpa några dammsugarpåsar.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Bosch BCS71HYG4 Vit är 4 676 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 4 jämförda butiker.
Den här modellen är ett bra val för dig som enkelt och smidigt kunna hålla rent hemma. Med denna dammsugare behöver du inte köpa några engångspåsar utan allt damm samlas i en behållare. Det är bra både för din plånbok och för miljön!
Bosch BCS71HYG4 Vit gör städningen mycket enklare tack vare att den är sladdlös.
Till den här dammsugaren behövs inga dammsugarpåsar utan du tömmer smidigt och enkelt behållaren när den är full. Behållaren till den här dammsugaren har en något mindre volym och rymmer 0 liter, så du kan behöva tömma den ganska ofta.
Inget hem är komplett utan en dammsugare och den här modellen kan vara perfekt för dig! Det här är en av de mest populära dammsugarna på PriceRunner för tillfället och den går för tillfället att hitta från 4676.00 kr. Priset är över genomsnittet för kategorin, vilket i kombination med sina funktioner gör den här dammsugaren till en riktigt högkvalitativ modell.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Bosch BCS71HYG4 Vit |
| Märke | Bosch |
| Typ | Skaftdammsugare |
Specifikationer | |
| Påsvolym | 0.3 L |
| Filter | HEPA filter |
| Egenskaper | 2-in-1, Batteridriven, Uppladdningsbar, Teleskoprör, Löstagbar handenhet |
| Dammbehållare | Påslös |
| Färg | Vit |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2024-05-29 |
Strömkälla | |
|---|---|
| Kraftkälla | Uppladdningsbart batteri |
| Batteritid | 40 min |
| Spänning | 240.0 V |
| Laddningstid | 360 min |
| Laddningsbart batteri | Ja |
Mått | |
| Djup | 204.0 mm |
| Höjd | 1315.0 mm |
| Bredd | 252.0 mm |
| Vikt | 4.8 kg |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .