Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Den här modellen är sladdlös, så du får maximal flexibilitet. Dammet samlas direkt i dammsugarens behållare som enkelt töms efter användning.
Prova flexibla betalningar med
Bygghemma
Dammsugare Bissell Crosswave HF2 Select
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på BISSELL Crosswave H2F Välj är 2 199 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 12 jämförda butiker.
Om du är ute efter en dammsugare kan den här modellen vara rätt val för dig. Istället för att du behöver slösa på engångspåsar samlar den upp dammet direkt i en behållare. Det är bra både för din plånbok och för miljön!
En lägre motoreffekt på 340 watt gör att den här produkten är mer energisnål än modeller med högre effekt, men städresultatet kanske inte blir detsamma. Med en sladdlös dammsugare blir städningen plötslig väldigt mycket smidigare.
7.7 meters längd på sladden är normal längd och borde ge dig en bra räckvidd när du dammsuger. Till den här dammsugaren behövs inga dammsugarpåsar utan du tömmer smidigt och enkelt behållaren när den är full.
Om du prisjämför den här dammsugaren på PriceRunner ser du att det lägsta priset för närvarande är 2199.00 kr, och det är också en topprankad modell sett till popularitet. Priset är under genomsnittet för kategorin, vilket gör den här dammsugaren till ett riktigt fynd.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | BISSELL Crosswave H2F Välj |
| Märke | BISSELL |
| Typ | Skaftdammsugare |
Specifikationer | |
| Påsvolym | 0.58 L |
| Filter | HEPA filter |
| Egenskaper | 2-in-1 |
| Dammbehållare | Påslös |
| Färg | Svart |
| Ljudnivå | 74 dB |
Prestanda | |
|---|---|
| Motoreffekt | 340 W |
Mått | |
| Djup | 1125.0 mm |
| Höjd | 270.0 mm |
| Bredd | 230.0 mm |
| Vikt | 3.88 kg |
| Sladdlängd | 7.74 m |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2024-05-21 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .