Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Du behöver inte tänka på var du har ett eluttag eftersom den här modellen är sladdlös. Du slipper tänka på att köpa dammsugarpåsar eftersom dammet samlas direkt i en behållare som
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på SharkNinja Stratos IZ400EU Rose Gold är 3 190 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 9 jämförda butiker.
Den här modellen är ett bra val för dig som enkelt och smidigt kunna hålla rent hemma. Med denna dammsugare behöver du inte köpa några engångspåsar utan allt damm samlas i en behållare. Det är både mer miljövänligt och ekonomiskt!
Med en sladdlös dammsugare blir städningen plötslig väldigt mycket smidigare.
Istället för dammsugarpåsar samlas allt smuts och damm istället i en behållare som du enkelt tar loss och tömmer i soporna vid behov.
Utbudet av dammsugare är stort så läs på ordentligt för att se vilken modell som matchar dina behov bäst. Om du prisjämför den här dammsugaren på PriceRunner ser du att det lägsta priset i dagsläget är 3190.00 kr, och det är också en av de mest populära modellerna. Priset är över genomsnittet för kategorin, vilket i kombination med sina funktioner gör den här dammsugaren till en riktigt högkvalitativ modell.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | SharkNinja Stratos IZ400EU Rose Gold |
| Märke | SharkNinja |
| Typ | Skaftdammsugare |
Specifikationer | |
| Påsvolym | 0.7 L |
| Filter | Tvättbart filter |
| Egenskaper | LED-belysning, Batteridriven, Uppladdningsbar, Teleskoprör, Löstagbar handenhet, Anpassad för husdjur |
| Färg | Guld |
| Ljudnivå | 86 dB |
Prestanda | |
| Motoreffekt | 80 W |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2023-08-24 |
Strömkälla | |
|---|---|
| Kraftkälla | Uppladdningsbart batteri |
| Batteritid | 60 min |
| Laddningstid | 210 min |
| Laddningsbart batteri | Ja |
Mått | |
| Djup | 170.0 mm |
| Höjd | 1140.0 mm |
| Bredd | 270.0 mm |
| Vikt | 4.07 kg |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .