Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Du behöver inte tänka på var du har ett eluttag eftersom den här modellen är sladdfri. Dammet samlas direkt i dammsugarens behållare som enkelt töms efter användning.
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på BISSELL HF3 3639N är 2 396 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 18 jämförda butiker.
Om du är ute efter en dammsugare kan den här modellen vara rätt val för dig. Istället för att du behöver slösa på engångspåsar samlar den upp dammet direkt i en behållare. Det är bra både för din plånbok och för miljön!
Bissell Bissell CrossWave HF3 3639N gör städningen mycket enklare tack vare att den är sladdlös.
Istället för dammsugarpåsar samlas allt smuts och damm istället i en behållare som du enkelt tar loss och tömmer i soporna vid behov.
Inget hem är komplett utan en dammsugare och den här modellen kan vara perfekt för dig! Du kan prisjämföra den här dammsugaren här på PriceRunner och för tillfället är det lägsta priset 2396.00 kr. Priset är under genomsnittet för kategorin, vilket gör den här dammsugaren till ett riktigt fynd.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | BISSELL HF3 3639N |
| Märke | BISSELL |
| Typ | Skaftdammsugare |
Specifikationer | |
| Filter | HEPA filter |
| Våt- & Torrdammsugare | Ja |
| Egenskaper | Batteridriven, Uppladdningsbar, Kan suga upp vätska, 3-in-1 |
| Dammbehållare | Påslös |
| Färg | Vit, Svart, Grå |
| Ljudnivå | 70 dB |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-12-08 |
Strömkälla | |
|---|---|
| Batteriteknologi | Li-ion |
| Kraftkälla | Batteri, Elnät, Uppladdningsbart batteri |
| Batteritid | 25 min |
| Laddningsbart batteri | Ja |
Mått | |
| Djup | 150.0 mm |
| Höjd | 1190.0 mm |
| Bredd | 260.0 mm |
| Vikt | 5.859 kg |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .