Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Med en sladdfri dammsugare blir det helt plötsligt mycket enklare att dammsuga. Denna modell har en lägre motoreffekt på 410 W, vilket ger lägre energiförbrukning.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Samsung VS15A6031R1/GE är 1 922 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 2 jämförda butiker.
Om du är ute efter en dammsugare kan den här modellen vara rätt val för dig. Istället för att du behöver slösa på engångspåsar samlar den upp dammet direkt i en behållare. Du sparar alltså både på miljön och din plånbok!
Samsung Samsung Jet 60 Turbo VS15A6031R1 gör städningen mycket enklare tack vare att den är sladdlös. Denna dammsugare har en något svagare motor än många andra modeller på marknaden idag, men det gör den också mer energisnål.
Om du är ute efter en tystgående dammsugare är den här modellen inte optimal eftersom den har en ljudnivå på 86 dB. Behållaren rymmer inte mer än 1 liter, så tänk på att den behöver tömmas ofta.
Inget hem är komplett utan en dammsugare och den här modellen kan vara perfekt för dig! Om du prisjämför den här produkten på PriceRunner så ser du att den för tillfället har ett lägsta pris på 1922.00 kr. Den har ett lägre pris än genomsnittet för dammsugare, ett bra val för dig som är ute efter en billig dammsugare
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Samsung VS15A6031R1/GE |
| Märke | Samsung |
| Typ | Skaftdammsugare |
Specifikationer | |
| Påsvolym | 0.8 L |
| Egenskaper | 2-in-1, Uppladdningsbar, Löstagbar handenhet |
| Dammbehållare | Påslös |
| Färg | Grön |
| Ljudnivå | 86 dB |
Prestanda | |
| Motoreffekt | 410 W |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-10-04 |
Strömkälla | |
|---|---|
| Batteriteknologi | Li-ion |
| Kraftkälla | Uppladdningsbart batteri |
| Batteritid | 40 min |
| Laddningstid | 210 min |
| Laddningsbart batteri | Ja |
Mått | |
| Djup | 200.0 mm |
| Höjd | 1120.0 mm |
| Bredd | 250.0 mm |
| Vikt | 2.3 kg |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .