Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Med en sladdfri dammsugare blir det helt plötsligt mycket enklare att dammsuga. Dammsugaren har en behållare där dammet samlas så du behöver inte köpa några dammsugarpåsar.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Deerma DX118C Vit är 442 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 4 jämförda butiker.
Går du i tankarna för att köpa en skaftdammsugare? Då kan den här modellen från Deerma vara ett bra val. Med denna dammsugare behöver du inte köpa några engångspåsar utan allt damm samlas i en behållare. Det är både mer miljövänligt och ekonomiskt!
En sladdlös dammsugare är väldigt praktisk eftersom du inte behöver tänka på var närmsta eluttag finns.
Ljudnivån på denna dammsugare ligger på 76 dB, vilket är normalt för en dammsugare. Bor du i en något mindre bostad så kan den här dammsugaren med sin sladdlängd på 5 meter vara tillräcklig.
Om du prisjämför den här dammsugaren på PriceRunner ser du att det lägsta priset för närvarande är 442.00 kr, och det är också en topprankad modell sett till popularitet. Den har ett lägre pris än genomsnittet för dammsugare, ett bra val för dig som är ute efter en billig dammsugare
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Deerma DX118C Vit |
| Märke | Deerma |
| Typ | Handdammsugare |
Specifikationer | |
| Påsvolym | 1.2 L |
| Filter | HEPA filter |
| Egenskaper | 2-in-1, Löstagbar handenhet |
| Färg | Vit |
| Ljudnivå | 76 dB |
Strömkälla | |
| Kraftkälla | Elnät |
Prestanda | |
|---|---|
| Uppsugningskraft (kPA) | 16.0 kPa |
| Motoreffekt | 600 W |
Mått | |
| Djup | 229.0 mm |
| Höjd | 43.0 mm |
| Bredd | 56.0 mm |
| Vikt | 1.5 kg |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2021-10-04 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .