Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater
.jpg)
Taski Vacuum Cleaner (157241) är klassisk golvdammsugare från Taski. Med en sladd på 8.5 meter får du bra räckvidd när du dammsuger.
Prova flexibla betalningar med
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Taski Vacuum Cleaner (157241) är 1 546 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 11 jämförda butiker.
Den här modellen är ett bra val för dig som hålla ditt hem rent och fint. Med denna dammsugare behöver du inte köpa några engångspåsar utan allt damm samlas i en behållare. Det är både mer miljövänligt och ekonomiskt!
Tack vare det avtagbara munstycket kommer du enkelt åt trånga utrymmen i ditt hem och kan därför städa bort även de minsta dammpartiklarna. Taski Taski Vacuum Cleaner (157241) har en motoreffekt på 900 watt.
. Behållaren till den här dammsugaren har en bra volym och rymmer 8 liter innan den behöver tömmas.
Du kan prisjämföra den här dammsugaren här på PriceRunner och just nu är det lägsta priset 1546.47 kr. Den har ett lägre pris än genomsnittet för dammsugare, ett bra val för dig som är ute efter en billigare dammsugare
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Taski Vacuum Cleaner (157241) |
| Märke | Taski |
| Typ | Golvdammsugare |
Specifikationer | |
| Påsvolym | 8.0 L |
| Filter | HEPA filter |
| Våt- & Torrdammsugare | Ja |
| Egenskaper | 2-in-1, Löstagbar handenhet |
| Dammbehållare | Påse |
| Färg | Svart, Grå |
| Ljudnivå | 64 dB |
Strömkälla | |
| Kraftkälla | Elnät |
Prestanda | |
|---|---|
| Uppsugningskraft (kPA) | 22.0 kPa |
| Motoreffekt | 900 W |
Mått | |
| Djup | 350.0 mm |
| Höjd | 420.0 mm |
| Bredd | 390.0 mm |
| Vikt | 5.7 kg |
| Sladdlängd | 8.5 m |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2021-03-24 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .