Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Den här modellen är sladdlös, så du får maximal flexibilitet. Du slipper tänka på att köpa dammsugarpåsar eftersom dammet samlas direkt i en behållare som du enkelt tömmer.
Prova flexibla betalningar med
Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Black & Decker BHFEV182CP är 1 777 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Går du i tankarna för att köpa en skaftdammsugare? Då kan den här modellen från Black & Decker vara ett bra val. Med denna dammsugare behöver du inte köpa några engångspåsar utan allt damm samlas i en behållare. Du sparar alltså både på miljön och din plånbok!
En sladdlös dammsugare är väldigt praktisk eftersom du inte behöver tänka på var närmsta eluttag finns. Denna produkt har en något svagare motor än många andra modeller på marknaden idag, men det gör den också mer energisnål.
Behållaren har inte plats för mer än 1 liter, så tänk på att den behöver tömmas ofta. Dammet och smutsen samlas i en behållare istället för i en klassisk dammsugarepåse. Det gör att du slipper köpa engångspåsar och istället kan du bara tömma behållaren vid behov.
Utbudet av dammsugare är stort så läs på ordentligt för att se vilken modell som matchar dina behov bäst. I kategorin dammsugare är det här för närvarande en av de mest populära modellerna på PriceRunner och just nu är det lägsta priset 1777.00 kr. Priset är under genomsnittet för kategorin, vilket gör den här dammsugaren till ett riktigt fynd.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Black & Decker BHFEV182CP |
| Märke | Black & Decker |
| Typ | Skaftdammsugare |
Specifikationer | |
| Påsvolym | 0.65 L |
| Våt- & Torrdammsugare | Ja |
| Egenskaper | Batteridriven, Laddningsindikator, Uppladdningsbar, Löstagbar handenhet |
| Dammbehållare | Påslös |
| Färg | Lila, Titan, Svart, Grå |
Prestanda | |
| Motoreffekt | 36 W |
Funktioner | |
| Appstyrning | Ja |
Strömkälla | |
|---|---|
| Batteriteknologi | Lithium, Li-ion |
| Kraftkälla | Batteri, Elnät, Uppladdningsbart batteri |
| Batteritid | 55 min |
| Spänning | 18.0 V |
| Laddningstid | 300 min |
| Laddningsbart batteri | Nej, Ja |
Mått | |
| Vikt | 3.1 kg |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2020-12-11 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .