Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Du behöver inte tänka på var du har ett eluttag eftersom den här modellen är sladdfri. Motorn på 1600 watt hjälper dig att göra ordentligt rent hemma.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Black & Decker FSM1630 är 1 524 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 3 jämförda butiker.
Den här modellen är ett bra val för dig som enkelt och smidigt kunna hålla rent hemma. Med denna dammsugare behöver du inte köpa några engångspåsar utan allt damm samlas i en behållare. Du sparar alltså både på miljön och din plånbok!
Motorn har högre effekt än många andra modeller, 1600 watt. En sladdlös dammsugare är väldigt praktisk eftersom du inte behöver tänka på var närmsta eluttag finns.
Till den här dammsugaren behövs inga dammsugarpåsar utan du tömmer smidigt och enkelt behållaren när den är full. Dammsugaren utrustad med en något kortare sladd än normalt, den är bara 6 meter lång. Ett bra alternativ för dig som bor i en mindre lägenhet.
Utbudet av dammsugare är stort så läs på ordentligt för att se vilken modell som matchar dina behov bäst. Det här är en av de mest populära dammsugarna på PriceRunner för tillfället och den går för tillfället att hitta från 1524.00 kr. Den har ett lägre pris än genomsnittet för dammsugare, ett bra val för dig som är ute efter en billig dammsugare
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Black & Decker FSM1630 |
| Märke | Black & Decker |
| Typ | Skaftdammsugare |
Specifikationer | |
| Egenskaper | Batteridriven, Löstagbar handenhet |
| Dammbehållare | Vattentank, Påslös |
| Färg | Vit, Svart, Blå |
Prestanda | |
| Motoreffekt | 1600 W |
Funktioner | |
| Appstyrning | Nej |
Strömkälla | |
|---|---|
| Batteriteknologi | Li-ion |
| Kraftkälla | Batteri, Elnät |
| Laddningsbart batteri | Ja |
Mått | |
| Vikt | 2.5 kg |
| Sladdlängd | 6.0 m |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2015-06-26 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .