Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Xiaomi S20+ B108GL Vit städar rent ditt hem utan att du behöver anstränga dig. Batteritiden är på 170 minuter och dammsugaren kommer med automatisk laddning.
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Xiaomi S20+ B108GL Vit är 3 490 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 2 jämförda butiker.
Med en robotdammsugare i ditt hem blir det mycket enklare att städa. Allt du behöver göra är att starta dammsugaren och sen gör den jobbet åt dig. S20+ B108GL Vit har en batteritid på 170 minuter och därefter laddas den automatiskt i sin dockningsstation.
Så länge du inte har några extra höga trösklar är det inga problem alls för robotdammsugaren att ta sig över en vanlig tröskel. Den kan dammsuga mattor, men är inte lika bra som en manuell dammsugare. Om du har en långhårig matta kan det vara svårt för robotdammsugaren att göra den ordentligt ren.
För dig som hellre ägnar din tid åt annat än att dammsuga, är en automatisk dammsugare ett riktigt bra val. Utbudet av robotdammsugare är stort så därför är det bra att läsa på för att veta vilken modell som passar dina behov bäst. Just nu är lägsta priset på Xiaomi S20+ B108GL Vit 3490.00 kr!
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Xiaomi S20+ B108GL Vit |
| Märke | Xiaomi |
Specifikationer | |
| Färg | Vit |
| Egenskaper | Fläckrengöring, Moppfunktion, Trappsensor, Fjärrkontroll |
Prestanda | |
| Motoreffekt | 55 W |
| Uppsugningskraft (kPA) | 6.0 kPa |
Funktioner | |
| Röstassistent | Amazon Alexa, Google Assistant |
| Appstyrning | Ja |
Trådlöst | |
|---|---|
| Smarta hem system | Google Home, Amazon Alexa |
Strömkälla | |
| Batterikapacitet | 5200 mAh |
| Batteritid | 170 min |
| Självdockning | Ja |
| Laddstation medföljer | Ja |
Mått | |
| Vikt | 3.8 kg |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2024-08-26 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .