Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Städning kan faktiskt ske diskret, tack vare Roborock Qrevo Plus vakuummopp robot vit. Den har en ljudnivå på 63 db, så du kommer knappt att märka av när den städar.
Det är köpläge! Priserna är för närvarande 2 192 kr lägre än genomsnittet.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Roborock Qrevo Plus vakuummopp robot vit är 6 798 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 6 jämförda butiker.
Tänk att du kan få ett städat hem utan att röra ett finger. Allt du behöver göra är att starta dammsugaren och sen gör den jobbet åt dig. Dammsugaren har en batteritid på 180 minuter, så den hinner dammsuga stora ytor innnan den behöver laddas igen.
Qrevo Plus vakuummopp robot vit är en dammsugare som kan ta sig över normalhöga trösklar, så du behöver inte fundera på att behöva flytta den mellan olika rum. Den kan städa mattor men fungerar bäst på korthåriga mattor. Om du en långhårig matta kan du behöva komplettera med en manuell dammsugare för att göra mattan ordentligt ren.
Förutom att Roborock Qrevo Plus vakuummopp robot vit kan dammsuga ditt hem så kan städroboten även våttorka golvet, vilket gör det extra rent och fint. Detta är en tyst dammsugare som har en ljudnivå på endast 63 decibel.
För dig som hellre ägnar din tid åt annat än att dammsuga, är en robotdammsugare ett riktigt bra val. Olika robotdammsugare passar bäst för olika behov, så se till att du vet vilka behov du har innan du väljer en modell Lägsta priset på Roborock Qrevo Plus vakuummopp robot vit är just nu 6798.00 kr!
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Roborock Qrevo Plus vakuummopp robot vit |
| Märke | Roborock |
Specifikationer | |
| Färg | Vit |
| Egenskaper | Moppfunktion, Kantrengöring |
| Volym dammbehållare | 0.33 L |
| Ljudnivå | 63 dB |
Prestanda | |
| Motoreffekt | 60 W |
| Uppsugningskraft (kPA) | 7.0 kPa |
Funktioner | |
| Röstassistent | Amazon Alexa, Google Assistant |
| Appstyrning | Ja |
Trådlöst | |
|---|---|
| Smarta hem system | Apple HomeKit, Amazon Alexa |
Strömkälla | |
| Laddningstid | 240 min |
| Batterikapacitet | 5200 mAh |
| Batteritid | 180 min |
| Laddstation medföljer | Ja |
| Batteriteknologi | Li-ion |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2024-08-26 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .