Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Roborock Q80ULL har ett batteri som räcker i 240 minuter, vilket gör att den hinner dammsuga hela ditt hem noggrant. Batteriet har en uppladdningstid på 360 minuter för att uppnå f
Prova flexibla betalningar med
Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Lägsta pris på Roborock Q80ULL är -, vilket är det billigaste priset just nu bland 2 jämförda butiker.
Att städa behöver inte alls vara tråkigt, när du har en städrobot. Starta Roborock Q80ULL med ett knapptryck, och luta dig tillbaka. Städroboten kommer med automatisk laddning och har ett batteri som räcker i 240 minuter.
Q80ULL är en dammsugare som kan ta sig över en normalhög tröskel, så du behöver inte fundera på att behöva flytta den mellan olika rum. Den kan städa mattor men fungerar bäst på korthåriga mattor. Har din matta långa fransar kan du behöva ha uppsyn över att mattfransarna inte fastnar i dammsugaren.
Förutom att Roborock Q80ULL kan dammsuga ditt hem så kan städroboten även våttorka golvet, vilket gör det extra rent och fint. Med en höjd på 448 millimeter är den inte anpassad för att kunna ta sig in under soffor och sängar.
För dig som hellre ägnar din tid åt annat än att dammsuga, är en robotdammsugare ett riktigt bra val. I en djungel av olika modeller är det klokt att göra research för att ta reda på vilken som är bäst för just dig Lägsta priset på Roborock Q80ULL är just nu 3190.00 kr!
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Roborock Q80ULL |
| Märke | Roborock |
Specifikationer | |
| Färg | Svart |
| Egenskaper | Moppfunktion |
| Vattentank | 0.35 L |
| Volym dammbehållare | 2.5 L |
| Ljudnivå | 67 dB |
Prestanda | |
| Motoreffekt | 1000 W |
| Uppsugningskraft (kPA) | 5.5 kPa |
| Sugeffekt | 59 W |
Funktioner | |
| Röstassistent | Amazon Alexa, Google Assistant |
| Appstyrning | Ja |
Trådlöst | |
| Smarta hem system | Google Home, Amazon Alexa |
Strömkälla | |
|---|---|
| Laddningstid | 360 min |
| Batterikapacitet | 5200 mAh |
| Batteritid | 240 min |
| Självdockning | Ja |
| Laddstation medföljer | Ja |
Mått | |
| Höjd | 448.0 mm |
| Vikt | 8.1 kg |
| Bredd | 306.0 mm |
| Djup | 440.0 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2023-11-12 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .