Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Med en robotdammsugare kan du städa ditt hem med endast ett knapptryck. Batteritiden är på 260 minuter och städroboten kommer med automatisk laddning.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Dreame L20 ultra vit är 8 990 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 4 jämförda butiker.
Att städa behöver inte alls vara tråkigt, när du har en robotdammsugare. Allt du behöver göra är att starta dammsugaren och sen gör den jobbet åt dig. L20 Ultra har en batteritid på 260 minuter och därefter laddas den automatiskt i sin dockningsstation.
Den här robotdammsugaren klarar av att åka över vanliga trösklar i hemmet. Den kan dammsuga mattor, men är inte lika bra som en manuell dammsugare. Har din matta långa fransar kan du behöva ha uppsyn över att mattfransarna inte fastnar i dammsugaren.
Dreame L20 Ultra är även utrustad med en golvmoppsfunktion så att den också kan skura golvet. Med en höjd på 499 millimeter är den inte anpassad för att kunna ta sig in under soffor och sängar.
Med en robotdammsugare behöver du inte avsätta tid för att hinna dammsuga. I en djungel av olika modeller är det klokt att göra research för att ta reda på vilken som är bäst för just dig Lägsta priset på Dreame L20 Ultra är just nu 8990.00 kr!
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Dreame L20 ultra vit |
| Märke | Dreame |
Specifikationer | |
| Färg | Vit |
| Egenskaper | Automatisk tömning, Moppfunktion, Fjärrkontroll |
| Vattentank | 0.8 L |
| Volym dammbehållare | 0.3 L |
| Ljudnivå | 72 dB |
Prestanda | |
| Motoreffekt | 1000 W |
| Uppsugningskraft (kPA) | 7.0 kPa |
Funktioner | |
| Röstassistent | Amazon Alexa, Google Assistant |
| Appstyrning | Ja |
Trådlöst | |
| Smarta hem system | Apple HomeKit, Google Home, Amazon Alexa |
Strömkälla | |
|---|---|
| Laddningstid | 270 min |
| Batterikapacitet | 6400 mAh |
| Batteritid | 260 min |
| Självdockning | Ja |
| Laddstation medföljer | Ja |
Mått | |
| Höjd | 103.8 mm |
| Bredd | 350.0 mm |
| Djup | 350.0 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2023-09-07 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .