Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Xiaomi Vacuum Cleaner Mi Robot E12 hjälper dig att hålla rent hemma! Utrustad med ett HEPA-filter kan robotdammsugaren städa bort allergiframkallande partiklar.
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Xiaomi E12 Vit är 2 495 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 2 jämförda butiker.
Tänk att du kan få ett städat hem utan att röra ett finger. Allt du behöver göra är att starta dammsugaren och sen gör den jobbet åt dig.
Så länge du inte har några extra höga trösklar är det inga problem alls för robotdammsugaren att ta sig över en vanlig tröskel. Den kan dammsuga mattor, men är inte lika bra som en manuell dammsugare. Om du en långhårig matta kan du behöva komplettera med en manuell dammsugare för att göra mattan ordentligt ren.
Med en städrobot behöver du inte avsätta tid för att hinna dammsuga. Utbudet av robotdammsugare är stort så därför är det bra att läsa på för att komma fram till vilken modell som passar dina behov bäst. Lägsta priset på Xiaomi Vacuum Cleaner Mi Robot E12 är just nu 2495.00 kr!
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Xiaomi E12 Vit |
| Märke | Xiaomi |
Specifikationer | |
| Färg | Vit |
| Egenskaper | Moppfunktion |
Prestanda | |
| Motoreffekt | 35 W |
| Uppsugningskraft (kPA) | 4.0 kPa |
Funktioner | |
| Röstassistent | Amazon Alexa |
| Appstyrning | Ja |
Trådlöst | |
| Smarta hem system | Amazon Alexa |
Strömkälla | |
|---|---|
| Batterikapacitet | 2600 mAh |
| Batteritid | 110 min |
| Laddstation medföljer | Ja |
Mått | |
| Höjd | 80.0 mm |
| Bredd | 325.0 mm |
| Djup | 325.0 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2023-07-24 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .