Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Smeg FAB32RSV5 är 23 155 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 8 jämförda butiker.
Kylfrys är en sak som vi tror att de flesta har svårt att leva utan. Dock finns det så enormt många olika modeller, märken och varianter numera att det kan upplevas som nästan omöjligt att välja rätt modell. Kanske kan den här vara rätt för dig?
Smeg Smeg FAB32RSV5 Silver, Grå ger ifrån sig ett ljud som har uppmätts till 37 dB. För var tioende decibel som höjs blir ljudet tio gånger starkare. För referens så brukar en normal samtalston ligga på ungefär 60 dB och en dammsugare runt 80 dB.
Tack vare sitt dynamiska kylningssystem kommer dina matvaror må avsevärt mycket bättre i den här Smeg FAB32RSV5 Silver, Grå än de flesta andra fryskylar. Det dynamiska kylningssystemet innebär att dina matvaror kyls genom ett luftburet kylsystem som skapar en mycket jämnare temperatur.
Innan du drar på dig spenderarbyxorna bör du ta reda på om den här modellen kommer att få plats i ditt kök. Se till att mäta ordentligt, både en och två gånger. Smeg Smeg FAB32RSV5 Silver, Grå har mätts upp till 197 cm hög, 60 cm bred och 73 cm djup.
Som du förstår så är Smeg Smeg FAB32RSV5 Silver, Grå en riktigt bra kylfrys med flera fina egenskaper och finesser. Om du prisjämför Smeg FAB32RSV5 Silver, Grå på PriceRunner ser du att det lägsta priset för närvarande är 23155.00 kr. Det är också en topprankad modell sett till popularitet. Priset är över genomsnittet för kategorin, vilket i kombination med alla funktioner och material gör den här modellen till en premiumprodukt.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Smeg FAB32RSV5 |
| Märke | Smeg |
Specifikationer | |
| Fryskapacitet pr. dygn | 6.0 kg |
| Egenskaper | Snabbkylning, LED-belysning, Snabbfrysning, Öppen dörrvarning, Display, NoFrost, Temperaturvarning, Multi Air Flow, Belysning kyl, Glashyllor, Dynamiskt kylningssystem (fläkt), Ägghylla |
| Nettovolym (Kyl) | 204.0 L |
| Energiklass | G, E, D |
| Placering | Fristående |
| Ljudnivå | 37 dB |
| Nettovolym (Frys) | 97.0 L |
| Is- & Vattendispenser | Utan |
| Klimatklass | SN, T, ST, N |
| Energiförbrukning (kWh/år) | 178.0 |
| Färg | Vit, Silver, Multifärgad, Svart, Grå |
Strömförsörjning | |
| Anslutningseffekt | 127 W |
Strömkälla | |
| Spänning | 230.0 V |
Design | |
|---|---|
| Hyllor (frysdörr) | 2 st |
| Dörröppning | Höger |
| Utförande | Kyl över frys |
| Hyllor/lådor (frys) | 3 st |
Teknisk specifikation | |
| Frysens stjärnklass | 4 |
| Säkerhet vid strömavbrott | 40.0 tim |
| Antal kompressorer | 1 |
Mått | |
| Bredd | 60.1 cm |
| Djup | 72.8 cm |
| Höjd | 196.8 cm |
| Sladdlängd | 2.0 m |
| Vikt | 103.4 kg |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2020-11-07 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .