Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Prova flexibla betalningar med
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Bosch Series 6 KFD96APEA är 28 090 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 12 jämförda butiker.
Oavsett vad du behöver när det gäller en kylfrys så finns det säkerligen en modell för dig. Det finns en uppsjö av modeller med olika storlek, utförande och funktioner, så det går inte att anta att en kylfrys är en annan lik. Vad du i slutändan köper beror så klart på vad du ska ha den till, om du behöver byta ut den du har eller bara ska ha en extra till garaget eller källaren.
För dig som brukar storhandla och frysa in mycket mat har den här kylfrysen lämpligt nog en snabbfrysningsfunktion. Frysens temperatur sjunker då snabbt under en kort period tills allt är fryst, sedan återgår den till normal temperatur.
Kylen har en inbyggd belysning så att du lätt kan hitta alla pålägg du söker när du smyger upp på natten för att bre dig en nattmacka. Lamporna är dessutom av LED-teknik, vilket är både klimat- och ekonomivänligt.
Innan du drar på dig spenderarbyxorna bör du ta reda på om den här modellen kommer att få plats i ditt kök. Se till att mäta ordentligt, både en och två gånger. Bosch Series 6 KFD96APEA har mätts upp till 183 cm hög, 91 cm bred och 61 cm djup.
Som du förstår så är Bosch Series 6 KFD96APEA en väldigt trevlig kombinerad kyl- och frys med flera lockande finesser och egenskaper. Om du prisjämför Series 6 KFD96APEA på PriceRunner ser du att det lägsta priset i dagsläget är 28090.00 kr. Det är också en av de allra mest populära modellerna. Priset är över genomsnittet för kategorin, vilket i kombination med alla funktioner och material gör den här kylfrysen till en premiumprodukt.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Bosch Series 6 KFD96APEA |
| Märke | Bosch |
Specifikationer | |
| Dispenser funktioner | Krossad is, Iskuber |
| Ljudnivåklass | C |
| Egenskaper | Snabbkylning, LED-belysning, Snabbfrysning, Öppen dörrvarning, Display, NoFrost, Touch Display, Temperaturvarning, Belysning kyl, Ägghylla |
| Nettovolym (Kyl) | 375.0 L |
| Energiklass | E |
| Placering | Fristående |
| Nettovolym (Frys) | 199.0 L |
| Is- & Vattendispenser | Is- & Vattendispenser |
| Klimatklass | T, ST |
| Energiförbrukning (kWh/år) | 327.0 |
| Färg | Silver |
Funktioner | |
| Appstyrning | Ja |
Design | |
|---|---|
| Dörröppning | Dubbel |
| Utförande | Fransk dörr |
| Hyllor/lådor (kyl) | 9 st |
| Hyllor/lådor (frys) | 6 st |
| Hyllor (kylskåpsdörr) | 5 st |
Teknisk specifikation | |
| Frysens stjärnklass | 4 |
| Säkerhet vid strömavbrott | 11.0 tim |
Mått | |
| Bredd | 90.5 cm |
| Djup | 61.0 cm |
| Höjd | 183.0 cm |
| Vikt | 138.7 kg |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2024-05-30 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .