Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Electrolux 600 TwinTech LNT5ME32W1 är 11 495 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 2 jämförda butiker.
Kylfrys är en sak som vi tror att de flesta har svårt att leva utan. Dock finns det så enormt många olika modeller, märken och varianter numera att det kan upplevas som nästan omöjligt att välja rätt modell. Kanske kan den här vara rätt för dig?
Fiffigt nog har den här kylfrysen ett dynamiskt kylningssystem. Ett dynamiskt kylningssystem hjälper till med att hålla en jämn temperatur i hela kylskåpet så att dina varor mår bra och håller sig fräscha på vilken hylla du än lägger dom.
Är du en av dom som gillar att bunkra upp och frysa in mycket mat kommer den här kylfrysen göra dig mycket nöjd. Frysen har en kapactitet på 101 liter, vilket räknas som en ganska stor frys. Kött, grönsaker, glass eller matlådor, ja du kommer ha gott om plats för allt du behöver.
Innan du drar på dig spenderarbyxorna bör du ta reda på om den här modellen kommer att få plats i ditt kök. Se till att mäta ordentligt, både en och två gånger. Electrolux 600 TwinTech LNT5ME32W1 har mätts upp till 186 cm hög, 60 cm bred och 65 cm djup.
Sammanfattningsvis finns det många bra egenskaper hos Electrolux 600 TwinTech LNT5ME32W1. Det här är en topprankad kylfrys sett till popularitet på PriceRunner just nu och har i dagsläget ett lägsta pris på 11495.00 kr. Den har ett högt snittbetyg på 4.7 av 5 och alla dess unika karaktärsdrag gör den till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Electrolux 600 TwinTech LNT5ME32W1 |
| Märke | Electrolux |
Specifikationer | |
| Fryskapacitet pr. dygn | 8.0 kg |
| Ljudnivåklass | C |
| Egenskaper | Display, Touch Display, Multi Air Flow, Belysning kyl, Kylning med naturgas, Höj och sänkbara fötter |
| Nettovolym (Kyl) | 230.0 L |
| Energiklass | E |
| Placering | Fristående |
| Nettovolym (Frys) | 101.0 L |
| Klimatklass | SN, T, ST, N |
| Energiförbrukning (kWh/år) | 250.0 |
| Färg | Vit |
Design | |
|---|---|
| Omhängningsbar dörr | Ja |
| Dörröppning | Höger |
| Utförande | Kyl över frys |
| Hyllor/lådor (kyl) | 5 st |
| Hyllor/lådor (frys) | 3 st |
| Hyllor (kylskåpsdörr) | 3 st |
Mått | |
| Bredd | 59.5 cm |
| Djup | 65.0 cm |
| Höjd | 186.0 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2024-02-14 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .