Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Logik LNF180T23E är 5 495 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Oavsett vad du behöver när det gäller en kylfrys så finns det säkerligen en modell för dig. Det finns en uppsjö av modeller med olika storlek, utförande och funktioner, så det går inte att anta att en kylfrys är en annan lik. Vad du i slutändan köper beror så klart på vad du ska ha den till, om du behöver byta ut den du har eller bara ska ha en extra till garaget eller källaren.
Kylen har en volym på 182 liter vilket får räknas som ganska stort. Det finns en tumregel kring kapacitet på kylskåp och det är att man helst ska ha 100 liter per person. Därför kan vi säga att den här skulle vara lämplig för ett hushåll på två personer.
Skulle olyckan vara framme och du får strömavbrott kan du ta ett djupt andetag och pusta ut innan du oroar dig över att all mat i frysen förstörs. Den här modellen klarar nämligen av att behålla temperaturen i upp till 10 timmar.
Frysen frostas av automatiskt så du behöver aldrig mer fundera på att du måste ta tag i den tråkiga uppgiften.
Som du förstår så är Logik LNF180T23E en väldigt trevlig kylfrys med flera fina finesser och egenskaper. Det här är en av de allra mest populära och eftersökta kylfrysarna på PriceRunner för tillfället och har i dagsläget ett lägsta pris på 5495.00 kr. Priset är lägre än genomsnittet för kategorin, vilket gör den här modellen till ett prisvärt köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Logik LNF180T23E |
| Märke | Logik |
Specifikationer | |
| Fryskapacitet pr. dygn | 3.2 kg |
| Ljudnivåklass | C |
| Egenskaper | LED-belysning, NoFrost, Temperaturvarning, Belysning kyl, Glashyllor, Kylning med naturgas, Höj och sänkbara fötter, Ägghylla |
| Nettovolym (Kyl) | 182.0 L |
| Energiklass | E |
| Placering | Fristående |
| Ljudnivå | 40 dB |
| Nettovolym (Frys) | 71.0 L |
| Klimatklass | N |
| Energiförbrukning (kWh/år) | 220.0 |
| Färg | Svart |
Teknisk specifikation | |
| Säkerhet vid strömavbrott | 9.5 tim |
Design | |
|---|---|
| Omhängningsbar dörr | Ja |
| Dörröppning | Omhängningsbar |
| Utförande | Kyl över frys |
| Hyllor/lådor (kyl) | 5 st |
| Hyllor/lådor (frys) | 3 st |
| Hyllor (kylskåpsdörr) | 3 st |
Mått | |
| Bredd | 54.0 cm |
| Djup | 52.5 cm |
| Höjd | 181.0 cm |
| Sladdlängd | 2.6 m |
| Vikt | 51.5 kg |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2023-10-21 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .