Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Bosch Series 6 KGN86AIDR är 14 044 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 3 jämförda butiker.
Oavsett vad du behöver när det gäller en kylfrys så finns det säkerligen en modell för dig. Det finns en uppsjö av modeller med olika storlek, utförande och funktioner, så det går inte att anta att en kylfrys är en annan lik. Vad du i slutändan köper beror så klart på vad du ska ha den till, om du behöver byta ut den du har eller bara ska ha en extra till garaget eller källaren.
Frysen har en volym på 152 liter och det får vi räkna som ganska rymligt. Du kommer ha gott om plats för bröd, matlådor, is, glass och vad du än vill ha. Troligen är den tillräckligt stor för att du ska kunna glömma bort de matlådor och rester du en dag valde att frysa in.
Kylen har en ganska stor kapacitet med en volym på 479 liter. Det får vi klassa som ganska rymligt. En genomsnittlig person brukar behöva cirka 100 liter utrymme så den här modellen kan vara lämplig för en större familj. Men naturligtvis går det bra att fylla upp alla 479 liter helt på egen hand också.
Innan du drar på dig spenderarbyxorna bör du ta reda på om den här modellen kommer att få plats i ditt kök. Se till att mäta ordentligt, både en och två gånger. Bosch Bosch KGN86AIDR Silver har mätts upp till 186 cm hög, 86 cm bred och 86 cm djup.
Som du märker så finns mycket bra att säga om Bosch Bosch KGN86AIDR Silver. Du kan prisjämföra den här kylfrysen här på PriceRunner och för närvarande är det lägsta priset 14044.00 kr. Priset ligger under genomsnittet för kategorin, vilket gör den här produkten till ett prisvärt köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Bosch Series 6 KGN86AIDR |
| Märke | Bosch |
Specifikationer | |
| Ljudnivåklass | C |
| Egenskaper | Snabbkylning, LED-belysning, Snabbfrysning, Öppen dörrvarning, Färskhållningssystem, NoFrost, Touch Display, Belysning kyl, Glashyllor, Ägghylla |
| Nettovolym (Kyl) | 479.0 L |
| Energiklass | D |
| Placering | Fristående |
| Ljudnivå | 39 dB |
| Nettovolym (Frys) | 152.0 L |
| Klimatklass | T, ST |
| Energiförbrukning (kWh/år) | 246.0 |
| Färg | Rostfritt stål |
Teknisk specifikation | |
| Frysens stjärnklass | 4 |
| Säkerhet vid strömavbrott | 17.0 tim |
Design | |
|---|---|
| Omhängningsbar dörr | Ja |
| Dörröppning | Omhängningsbar |
| Utförande | Kyl över frys |
| Hyllor/lådor (kyl) | 7 st |
| Hyllor/lådor (frys) | 2 st |
| Hyllor (kylskåpsdörr) | 6 st |
Mått | |
| Bredd | 86.0 cm |
| Djup | 81.0 cm |
| Höjd | 186.0 cm |
| Vikt | 109.0 kg |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-12-10 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .