Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Siemens iQ500 KG49NAICT är 20 436 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 2 jämförda butiker.
Kylfrys är en sak som vi tror att de flesta har svårt att leva utan. Dock finns det så enormt många olika modeller, märken och varianter numera att det kan upplevas som nästan omöjligt att välja rätt modell. Kanske kan den här vara rätt för dig?
Finns det något tråkigare än att frosta av frysen? Med den här modellen slipper du det eftersom den skönt nog har automatisk avfrostning.
Kylen har en inbyggd belysning så att du lätt kan hitta alla pålägg du söker när du smyger upp på natten för att bre dig en nattmacka. Lamporna är dessutom av LED-teknik, vilket är både klimat- och ekonomivänligt.
Sammantaget är Siemens KG49NAICT från Siemens en mycket praktisk kylfrys med bra egenskaper och finesser. Det här är en av de allra mest populära kylfrysarna på PriceRunner just nu och har för närvarande ett lägsta pris på 20436.00 kr. Om man jämför produktens pris mot resten av katerogrin så är den något dyrare än de flesta andra, men med tanke på egenskaperna får du en premiumprodukt.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Siemens iQ500 KG49NAICT |
| Märke | Siemens |
Specifikationer | |
| Egenskaper | LED-belysning, Display, NoFrost, Belysning kyl, Flaskställ |
| Nettovolym (Kyl) | 311.0 L |
| Energiklass | C |
| Placering | Fristående |
| Ljudnivå | 35 dB |
| Nettovolym (Frys) | 129.0 L |
| Energiförbrukning (kWh/år) | 177.0 |
| Färg | Rostfritt stål |
Teknisk specifikation | |
| Frysens stjärnklass | 4 |
| Säkerhet vid strömavbrott | 6.0 tim |
Strömkälla | |
| Spänning | 230.0 V |
Design | |
|---|---|
| Dörröppning | Höger |
| Utförande | Kyl över frys |
| Hyllor/lådor (kyl) | 6 st |
| Hyllor/lådor (frys) | 3 st |
| Hyllor (kylskåpsdörr) | 4 st |
Mått | |
| Bredd | 70.0 cm |
| Djup | 66.7 cm |
| Höjd | 203.0 cm |
| Vikt | 82.8 kg |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-11-19 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .