Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Samsung Side RS65R54422C är 24 720 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Behöver du en ny kylfrys, eller hade du kanske tänkt ha en extra kylfrys i källaren eller i garaget? Utbudet av kylfrysar är dock enormt stort, och det kan vara väl värt att titta lite extra noga på funktioner och annat för att se till att du får just det du behöver.
Om kylskåpsbelysning inte vore nog så har den här modellen något så lyxigt som belysning i frysen. Att rota runt i hela frysen efter den där gamla matlådan eller din infrysta kyckling är ett minne blott.
Måtten på den här kylfrysen är 178 cm på höjden, 91 cm på bredden och 72 cm djup. Så innan du öppnar upp plånboken och bestämmer dig för vilken kylfrys du vill ha bör du mäta upp ditt kök både en och två gånger för att vara helt säker på att den får plats.
För dig som har många munnar att mätta kommer den här kylfrysen komma väl till användning. Frysen har en kapacitet på 218 liter, vilket får klassas som väldigt stort. Du kommer ha gott om plats att förvara allt från bröd till kött och andra råvaror.
Som du märker så finns mycket bra att säga om Samsung Samsung RS65R54422C Black. Om du prisjämför Samsung RS65R54422C Black på PriceRunner ser du att det lägsta priset för närvarande är 24720.00 kr. Det är också en av de allra mest populära modellerna. Priset är lägre än genomsnittet för kategorin, vilket gör den här kylfrysen till ett prisvärt köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Samsung Side RS65R54422C |
| Märke | Samsung |
Specifikationer | |
| Fryskapacitet pr. dygn | 15.0 kg |
| Ljudnivåklass | C |
| Egenskaper | LED-belysning, Öppen dörrvarning, Display, Belysning kyl, Belysning frys, Vinkyl, Glashyllor, Ägghylla |
| Nettovolym (Kyl) | 417.0 L |
| Energiklass | F |
| Placering | Fristående |
| Nettovolym (Frys) | 218.0 L |
| Is- & Vattendispenser | Invändig ismaskin |
| Energiförbrukning (kWh/år) | 388.0 |
| Färg | Svart |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-04-01 |
Design | |
|---|---|
| Hyllor (frysdörr) | 2 st |
| Dörröppning | Dubbel |
| Utförande | Side-by-side |
| Hyllor/lådor (kyl) | 6 st |
| Hyllor/lådor (frys) | 6 st |
| Hyllor (kylskåpsdörr) | 5 st |
Mått | |
| Bredd | 91.2 cm |
| Djup | 71.6 cm |
| Höjd | 178.0 cm |
| Vikt | 116.0 kg |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .