Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Det här radiostyrda arbetsfordonet kommer färdigmonterad, så att du slipper skruva ihop den och kan använda den direkt. AA-batterier används för att ge den el så ett kortare depåst
Prova flexibla betalningar med
Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Lägsta pris på Siku John Deere 7310R with Front Loader RTR 6795 är 3 595 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Den har en elektrisk motor och drivs med AAA-batterier. Det är därför bara att sätta i nya batterier och fortsätta köra, istället för att behöva ladda ett uppladdningsbart batteri eller åka till macken för att köpa bränsle att tanka med.
Idag är lägsta pris på Siku John Deere 7310R with Front Loader RTR 6795 3595.00 kr. Se till att jämföra olika modeller och återförsäljare för att hitta det bästa alternativet för dig.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Siku John Deere 7310R with Front Loader RTR 6795 |
| Märke | Siku |
| Typ | Radiostyrda arbetsfordon |
Specifikationer | |
| Egenskaper | Mobilapplikation |
| Radiostyrda arbetsfordon | Traktorer |
| Kommunikation | Bluetooth |
| Montering | Färdigmonterad |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2020-01-24 |
Strömkälla | |
|---|---|
| Motortyp | Elektrisk |
| Typ av batteri | AAA (LR03) |
Mått | |
| Skala | 1:32 |
| Bredd | 250.0 mm |
| Höjd | 130.0 mm |
| Längd | 91.0 mm |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .