Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Dump Truck Man av Jamara ger tack vare sin elektriska motor på 1V en snabb upplevelse. Den här ger vuxna och barn lika mycket glädje!
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Jamara Dump Truck Man RTR 405002 är 818 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 2 jämförda butiker.
Från Jamara kommer denna radiostyrda bil som är en rolig leksak som passar såväl gammal som ung. Den är utrustad med en elektrisk motor och drivs av batterier. Se till att du har fulladdade extra batterier hemma. Då behöver du inte vänta och det är bara att köra igång direkt. Inbyggd fyrhjulsdrift gör det enkelt att köra i tuffare terräng utan finlir.
*Four-Wheel Drive (4WD) *Eldriven *Fyrhjulsdrift (4WD) *On-Road *Skala 1:20
Den har en elektrisk motor och drivs av batterier. Du slipper alltså köpa bensin på macken!
Idag är lägsta pris på Dump Truck Man 818.00 kr. För det priset får du en perfekt produkt att lära dig navigera med!
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Jamara Dump Truck Man RTR 405002 |
| Märke | Jamara |
| Typ | Radiostyrda arbetsfordon |
Specifikationer | |
| Egenskaper | Radiosändare |
| Radiostyrda arbetsfordon | Lastbilar |
| Drivning | Fyrhjulsdrift (4WD) |
| Montering | Färdigmonterad |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2018-05-09 |
Strömkälla | |
|---|---|
| Batteriteknologi | NiMH |
| Spänning | 1.2 V |
| Motortyp | Elektrisk |
| Typ av batteri | AA (LR06) |
Mått | |
| Skala | 1:20 |
| Vikt | 1064.0 g |
| Bredd | 140.0 mm |
| Höjd | 180.0 mm |
| Längd | 355.0 mm |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .