Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Ferrari My First RC av Junior är en radiostyrd bil som du kan tävla med dina vänner och se vem som är den bästa föraren. Passar barn lika väl som vuxna!
Prova flexibla betalningar med
Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på BBJUNIOR Ferrari My First RC RTR 16-91003 är 526 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Från Junior kommer denna radiostyrda bil som är i denna stund en av de mest populära. Den är utrustad med en elektrisk motor och drivs av batterier. Se till att du har fulladdade extra batterier hemma. Då behöver du inte vänta och det är bara att köra igång direkt.
*Elektrisk motor *On-Road
Den har en elektrisk motor och drivs med AAA-batterier. Det är därför bara att sätta i nya batterier och fortsätta köra, istället för att behöva ladda ett uppladdningsbart batteri eller åka till bensinstationen för att köpa bränsle att tanka med.
Idag är lägsta pris på Ferrari My First RC 526.00 kr. För det priset får du en leksak som passar alla åldrar! Denna modell är just nu en av våra mest populära radiostyrda leksaker.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | BBJUNIOR Ferrari My First RC RTR 16-91003 |
| Märke | BBJUNIOR |
| Typ | Radiostyrda bilar |
Specifikationer | |
| Egenskaper | LED-ljus |
| Radiostyrda bilar | Sportbil |
| Montering | Färdigmonterad |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2017-09-19 |
Strömkälla | |
|---|---|
| Motortyp | Elektrisk |
| Typ av batteri | AA (LR06) |
Mått | |
| Vikt | 907.0 g |
| Bredd | 112.0 mm |
| Höjd | 97.0 mm |
| Längd | 213.0 mm |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .