Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Den här modellen susar runt på vägarna i 2 km/h. Skalan för produkten är 1:24.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Kids Globe Tractor RTR 0510315 är 357 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Nöjet i att köra runt med ett radiostyrt arbetsfordon en solig dag kan inte underskattas. Det kan vara lika kul för barn såväl som för vuxna, och om ni har flera radiostyrda fordon i familjen så öppnar det ju upp för roliga tävlingar.
Modellen kan köra i hastigheter av 2 km/h. Den är kanske inte snabbast på marknaden, men det kanske inte gör något och passar en förare med lite mindre erfarenhet. Det är färdigmonterat direkt ur kartongen, så det är bara att sätta igång och köra på en gång.
Idag är lägsta pris på Kids Globe Tractor RTR 0510315 357.12 kr. Se till att jämföra olika modeller och återförsäljare för att hitta det bästa alternativet för dig.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Kids Globe Tractor RTR 0510315 |
| Märke | Kids Globe |
| Typ | Radiostyrda arbetsfordon |
Specifikationer | |
| Egenskaper | LED-ljus, USB |
| Radiostyrda arbetsfordon | Traktorer |
| Drivning | Fyrhjulsdrift (4WD) |
| Hastighet (max) | 2.0 km/h |
| Räckvidd (max) | 5.0 m |
| Montering | Färdigmonterad |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-11-12 |
Strömkälla | |
|---|---|
| Batteriteknologi | NiMH |
| Batterikapacitet | 300 mAh |
| Laddningstyp | USB |
| Spänning | 3.7 V |
| Motortyp | Elektrisk |
| Typ av batteri | AAA (LR03) |
Mått | |
| Skala | 1:24 |
| Längd | 270.0 mm |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .