Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Bilen från HPI Racing är en av marknadens snabbaste produkter med en maxhastighet på höga 72km/h. Den är utrustad med ett uppladdningsbart NiMH-batteri.
Prova flexibla betalningar med
Lägsta pris på HPI Racing Vorza Nitro Buggy RTR HP160177 är 6 080 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | HPI Racing Vorza Nitro Buggy RTR HP160177 |
| Märke | HPI Racing |
| Typ | Radiostyrda bilar |
Specifikationer | |
| Radiostyrda bilar | Off Road |
| Drivning | Fyrhjulsdrift (4WD) |
| Hastighet (max) | 72.42 km/h |
| Montering | Färdigmonterad |
| Färg | Orange |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-11-10 |
Strömkälla | |
|---|---|
| Batteriteknologi | NiMH |
| Batterikapacitet | 1600 mAh |
| Laddningstyp | USB |
Mått | |
| Skala | 1:8 |
| Bredd | 205.0 mm |
| Höjd | 178.0 mm |
| Längd | 508.0 mm |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .