Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Den här radiostyrda bilen levereras färdigmonterad, så att du slipper skruva ihop den och kan använda den direkt. AA-batterier används för att ge den el så ett kortare depåstopp kr
Prova flexibla betalningar med
Lägsta pris på FTX Outback Mini 2.0 Ranger RTR FTX5507LB är -, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | FTX Outback Mini 2.0 Ranger RTR FTX5507LB |
| Märke | FTX |
| Typ | Radiostyrda bilar |
Specifikationer | |
| Egenskaper | LED-ljus, USB, FPV |
| Radiostyrda bilar | Off Road |
| Montering | Färdigmonterad |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2021-12-24 |
Strömkälla | |
|---|---|
| Batteriteknologi | LiPo |
| Batterikapacitet | 600 mAh |
| Laddningstyp | USB |
| Spänning | 3.7 V |
| Motortyp | Elektrisk |
| Typ av batteri | AAA (LR03) |
Mått | |
| Skala | 1:24 |
| Vikt | 295.0 g |
| Bredd | 104.0 mm |
| Höjd | 115.0 mm |
| Längd | 206.0 mm |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .