Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Den radiostyrda helikoptern är redo att köras direkt ur kartongen. Den ger dig 15 minuters glädje innan du behöver ladda den igen.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Amewi AFX4 Single Rotor Helicopter RTR 25313 är 912 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 2 jämförda butiker.
Att köra med radiostyrda fordon har varit ett trivsamt nöje för barn (och vuxna kanske?) i många år. Finns det något roligare än att ta fram sin radiostyrd helikopter när våren kommer och köra en sväng?
Du behöver inte tänka på att du måste montera ihop helikoptrar innan du kan köra, då den kommer färdigmonterad i kartongen. Amewi AFX4 Single Rotor Helicopter RTR 25313 har en körtid på 15 minuter. Jämför man det med andra produkter på marknaden så är det en medellång körtid. För dig som är inte är någon dyrkare av radiostyrda leksaker kommer du få en lagom dos med den här modellen.
Idag är lägsta pris på Amewi AFX4 Single Rotor Helicopter RTR 25313 912.13 kr. Se till att jämföra olika modeller och återförsäljare för att hitta det bästa alternativet för dig.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Amewi AFX4 Single Rotor Helicopter RTR 25313 |
| Märke | Amewi |
| Typ | Radiostyrda helikoptrar |
Specifikationer | |
| Typ av rotor | Enkel rotor |
| Montering | Färdigmonterad |
Mått | |
| Höjd | 80.0 mm |
| Längd | 268.0 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2021-07-30 |
Strömkälla | |
|---|---|
| Batteriteknologi | LiPo |
| Körtid | 15.0 min |
| Batterikapacitet | 350 mAh |
| Laddningstyp | USB |
| Spänning | 3.7 V |
| Motortyp | Elektrisk |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .