Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater
Alla priser visas exklusive frakt. Just nu finns det inga aktuella butiker som säljer Sony Playstation VR - Worlds Bundle, datan som visas är historiska priser.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Sony Playstation VR - Worlds Bundle |
| Märke | Sony |
| Typ | VR-headsets |
Specifikationer | |
| Inkluderad kontroller | Nej |
| Justerbar IPD | Ja |
| Fristående headset | Nej |
| Plattform | PlayStation 4 |
| Lanseringsår | 2017 |
| VR/AR | Virtual Reality Headset |
| Uppdateringsfrekvens | 120 Hz |
| Integrerad skärm | Ja |
Kamera | |
| Kamera | Frontkamera |
Anslutningar | |
|---|---|
| Anslutningar hub | HDMI, USB 2.0 Typ-A |
| Anslutningar headset | 3.5mm in |
Skärm | |
| Skärmupplösning (per öga) | 960x1080 |
| Skärmstorlek | 5.7 " |
| Display-typ | OLED |
| Synfält | 100.0 ° |
Ljud | |
| Ljud | Hörlursuttag |
| Mikrofon | Integrerad mikrofon |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2018-11-22 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .