Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Stegräknare är ofta enkla att använda och sköter sig själva i mångt och mycket. Eftersom den är vattentät så behöver du inte tänka dig för när du till exempel ska tvätta händerna.
Prova flexibla betalningar med
Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Garmin Running Dynamics Pod är -, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Med en stegräknare i fickan kan du snabbt och enkelt få precis mätning av hur långt du går under dagen. Ett smidigt hjälpmedel för att kunna se över vardagsmotionen.
Bland den här stegräknarens smarta funktioner finns bland annat en stegräknare. Det innebär att du kan få en snabb och enkelt översikt över din dagliga motion.
Om du är intresserad av att köpa den här modellen från Garmin kan det vara bra att veta att den just nu går att hitta från 849.00 kronor.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Garmin Running Dynamics Pod |
| Märke | Garmin |
| Typ | Aktivitetsclips |
Typ | |
| För barn | Nej |
| Serie | Övriga |
Funktioner | |
| Egenskaper | Stegräknare |
| Vattentålig | Ja |
| Vattentålig (klassificering) | 1 ATM (10m) |
Trådlöst | |
|---|---|
| Trådlös kommunikation | ANT+ |
Strömkälla | |
| Typ av batteri | CR1632 |
Mått | |
| Tjocklek | 19.2 mm |
| Höjd | 37.6 mm |
| Bredd | 23.2 mm |
| Vikt | 12.0 g |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2017-06-27 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .