Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Letar du efter efter en ny tvättmaskin kan du ha kommit rätt. Den här maskinen har flera olika program för att tvätta olika typer av kläder och hjälper dig att göra tvätten mjuk, r
Prova flexibla betalningar med
Lägsta pris på Mesko MS 8053 Vit är 908 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 2 jämförda butiker.
Går du i tankarna att köpa en ny tvättmaskin? Då kan denna modell från Mesko vara ett bra alternativ. Denna toppmatade tvättmaskin passar även i mindre hem och tar upp mindre plats än vad en frontmatad maskin gör.
. Det här är en fristående modell som enkelt installeras i ditt badrum.
Med en kapacitet på 3 kilo passar den här maskinen bra för det mindre hushållet eller för dig som inte tvättar större mängder samtidigt. .
Om du prisjämför den här tvättmaskinen på PriceRunner ser du att det lägsta priset för närvarande är 908.00 kr. Det är också en av de mest populära modellerna. Priset är under genomsnittet för kategorin, vilket gör den här tvättmaskinen till ett väldigt prisvärt köp!
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Mesko MS 8053 Vit |
| Märke | Mesko |
| Produkttyp | Tvätt- & Torkmaskin |
Specifikationer | |
| Front- eller toppmatad | Toppmatad |
| Torkkapacitet | 1.0 kg |
| Placering | Fristående |
| Färg | Vit |
| Tvättkapacitet | 3.0 kg |
Funktioner | |
|---|---|
| Snabbtvätt | 15 min |
Mått | |
| Bredd | 36.0 cm |
| Höjd | 53.0 cm |
| Djup | 37.0 cm |
| Standardbredd | 40 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2019-11-28 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .